Касетні кондиціонери
У нашому інтернет-магазині ви можете замовити касетний кондиціонер від відомих європейських і японських марок. Якість техніки гарантується авторитетом бренду, прямою взаємодією з заводом, сертифікатами. Касетні рішення складаються із зовнішнього припливного блоку та внутрішньої консолі, що вбудовується в підвісну стелю. Завдяки такому конструктиву, а також всеспрямованому розподілу охолодженого повітря, мікроклімат в приміщенні вдається контролювати з високою точністю та ефективністю.
Якщо розглядати механізм роботи, то кондиціонер касетний в цьому компоненті не відрізняється від спліт-систем. У контурі циркулює холодоагент, що приводиться в рух компресором. Даний процес охолоджує випарник. Повітря втягується через повітрозабірні грати, та охолодженим виходить в бічні канали, розподіляючись рівномірно по чотирьох сторонах.
Переваги касетних систем кондиціонування
Як правило, прагнення купити касетний кондиціонер обумовлено необхідністю кліматичного контролю в офісних будівлях, торгових залах і приміщеннях, приватних будинках. Власники квартир все ж частіше використовують настінні кондиціонери, і тому є одне просте пояснення. Для облаштування внутрішнього блоку потрібно не менше 40 см простору, що досить багато при стандартній висоті кімнат 2,5м.
Касетна технологія від самого початку налаштована на автоматизацію кліматичних процесів, тому власникам багатоповерхової комерційної нерухомості слід звернути увагу на мульти спліт касетні кондиціонери, завдяки яким можна створити загальну «каліфорнійську» атмосферу на території в 500-1000 м2, або налаштувати більше десятка окремих температурних зон.
Якщо висота стель дозволяє використовувати кондиціонери касетного типу, вас чекають наступні плюси:
- Гнучкість при виборі місця для монтажу внутрішньої консолі. Допустима відстань між блоками — 50 м.
- Непомітна присутність в інтер'єрі. Оскільки консоль монтується врівень зі стелею, в очі не впадають громіздкі нависаючі прилади, як у випадку з настінною установкою.
- Швидке та рівномірне регулювання температури. Завдяки виходу повітря по чотирьох сторонах, вдається швидше досягти необхідних температурних показників.
- Висока продуктивність та охоплення. Одна одиниця такого обладнання здатна забезпечити підтримку мікроклімату в приміщенні, площею від 50-и до 150 м2.
Однак перед тим як вибрати кондиціонери касетні, ви повинні знати й про їх недоліки. Перший мінус ми вже озвучували – великий простір стельової ніші для розміщення внутрішнього модуля та прокладки повітропроводів. Другий момент – вартість. Цей тип кліматичного обладнання коштує дорожче поширених спліт-систем, але й пропонує більш високу продуктивність, широкі функціональні можливості.
Порівнюючи видно, що ціни на касетні кондиціонери приблизно на 30-50% вищі вартості «однокласників», і все ж є сенс заплатити більше, якщо ви не хочете чути від своїх близьких, колег по роботі або покупців скарги на те, що вони застудилися під кондиціонером.
Особливості обслуговування стельових клімат-систем
Як і будь-які інші, касетні спліт системи потребують профілактичного обслуговування: заміни фільтрів, очищення від пилу. Заміну фільтрів рекомендується проводити кожен раз при обслуговуванні, тобто раз в 6-12 місяців. Чистку від пилу – один раз в тиждень. Великою перевагою слід вважати той факт, що для доступу до вузлів і механізмів внутрішнього блока, досить зняти декоративну панель, не демонтуючи всю консоль разом.
Підшукуєте касетний кондиціонер для офісу, будинку, або інший товар, наприклад, паровий очищувач, в якому не дуже добре розбираєтесь? Зателефонуйте менеджеру магазину для отримання професійної допомоги. Консультація займе не більш 5-и хвилин.