Касетний кондиціонер LG UT12/UU12, фото 2
Касетний кондиціонер LG UT12/UU12, фото 1
Касетний кондиціонер LG UT12/UU12, фото 3
Касетний кондиціонер LG UT12/UU12, фото 4
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
Тип керуванняНе інверторний
Холодопродуктивність3,52 кВт
Теплопродуктивність3,52 кВт
Типорозмір12 BTU
Основні функціїОсушення,Циркуляція повітря
Країна-виробникКитай
Гарантія24 мес.
Споживана потужність1,2 Вт
Напруга220-240 В
Ток5,5 А
Частота50 Гц
ХладагентR410A
Вага внутрішнього блока22 кг
Вага зовнішнього блока31 кг
Розміри внутрішнього блока (ШхВхГ)860x390x180 mm
Розміри зовнішнього блока (ШxВxГ)770x540x245 mm
Фазність1
Під'єднання труб для рідини6,35 мм
Під'єднання труб для газу12,7 мм
Основні
ВиробникLG
Тип внутрішнього блокуКасетний
Користувальницькі характеристики
Типорозмір12 BTU
ХолодоагентR410A
Розміри зовнішнього блоку (ШхВхГ)770x540x245 mm
Країна-виробникКитай
Частота50 Гц
Тип управлінняНе інверторний
Споживана потужність1,2 Вт
Вага внутрішнього блоку22 кг
Струм5,5 А