


Mitsubishi Heavy FDU200VF/FDC200VS — це канальний високонапірний кондиціонер інверторного типу, який можна застосовувати як для обігрівання, так і для охолодження повітря в кімнаті.
У режимі охолодження продуктивність відповідає (макс. - ном. - хв.) 22,4/20/7 кВт, а в режимі нагрівання — 25/2,4/7,6 кВт. Задані параметри роботи гарантовано підтримуються в кімнаті площею в середньому до 200 квадратних метрів. Дані з більшою точністю можна отримати за допомогою розрахунку для конкретних робочих умов.
Споживання потужності в режимах охолодження й нагрівання становить 6,59 кВт і 6,08 кВт відповідно. Робота можлива в досить широких межах зовнішніх температур. Кондиціонер працює на холодоагенті R-410A, який є безпечним для озонового шару атмосфери.
Кондиціонер Mitsubishi Heavy FDU200VF/FDC200VS має компактні розміри внутрішнього блока, що неабияк спрощує його монтаж, добре підходить для великих приміщень із великою довжиною повітроводів. Основною перевагою кондиціонерів канального типу є можливість прихованого монтажу (немає потреби вписувати кондиціонер у загальний дизайн кімнати). У цьому разі ця особливість поєднується з перевагами побутових інверторів, як-от низький рівень шуму та високий коефіцієнт енергоефективності.
Є можливість додаткового підмішування свіжого повітря. Також ця модель обладнана дренажним насосом, який може підняти конденсат на висоту до 600 мм від рівня стелі. А високий статичний тиск 200 Па дає змогу створити систему з найбільш точним розподілом потоків повітря, щоб підтримувати комфортні кліматичні умови в приміщенні.
У моделі Mitsubishi Heavy FDU200VF/FDC200VS передбачені функції самодіагностики та автоматичного відтавання, функція автоматичного перезапуску. Можливе під'єднання до системи Superlink, а також до системи «розумного дому» з використанням протоколів LonWorks і BACNet.
Тип канальний — високого статичного тиску
Інвертор (плавне регулювання потужності) є
Основні режими охолодження/нагрівання
Потужність, видатна системою в режимі охолодження (макс./ном./хв), кВт 22,4 / 20 / 7
Потужність, видатна системою в режимі обігріву (макс./ном./хв), кВт 25 / 22,4 / 7,6
Потужність, споживана системою (номінал.), кВт Охолодження 6,59
Нагрівання 6,08
Енергоефективність Охолодження (EER)/клас 3,03 / В
Нагрівання (СOP)/клас 3,68 / А
Пусковий струм, А 5 (24)
Витрата повітря, куб.м/год внутрішній 3060
зовнішній холод: 9000, тепло: 8700
Статичний тиск, Па стандарт: 100, макс.: 200
Внутрішній блок Габарити (ШxВxГ), см 157 х 36 х 83
Вага, кг 92
Пульт дистанційного керування опция
Зовнішній блок Габарити (ШxВxГ), см 97 х 130 х 37
Вага, кг 122
Компресор спіральний
Холодоагент, кг (м) 5,4 (30)
Діаметр труб, мм: рідина/газ 9,52 / 25,4
Рівень звукового тиску, дБА внутрішній 51
зовнішній 57
Довжина трубопроводу Максимальна довжина системи, м 70
Перепад висот, м Зовнішній вигляд вище 30
наруг. нижче 15
Тип холодоагенту R 410А
Фаза трифазний
Регулювання швидкості обертання вентилятора є
Діапазон зовнішніх температур, °C холод (зовнішній) -15 – +43
тепло (зовнішній) -15 – +20
Обслуговувана площа, кв. м до 200
Електроживлення (VM) 3~, 380-415 В, 50 Гц
Гарантія, міс. 60
| Основні | |
|---|---|
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Виробник | Mitsubishi Heavy Industries |
| Країна виробник | Таїланд |
| Тип внутрішнього блоку | Канальний |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 360 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1570 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 830 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 92 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 1300 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 970 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 370 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 122 кг |
- Ціна: 200 145 ₴
