


Mitsubishi Heavy FDUM100VF2/FDC100VNX — канальні, середньонапірні кондиціонери, які монтуються за підвісною стелею, разом із мережею повітроводів, через яку повітря поширюється в приміщенні.
- Номінальна потужність у режимі охолодження — 10 кВт
- Номінальна потужність у режимі обігріву — 11,2 кВт
Мережа повітроводів, обладнується вентиляційними решітками та дифузорами, для рівномірного поширення повітря в приміщенні, а також для запобігання протягам.
Система працює за -200 температури зовнішнього повітря — це низькотемпературний кондиціонер, який можна застосовувати як повітряне опалення приміщень площею до 100 м2.
Витрата повітря у внутрішньому блоці становить від 36 до 19 м3/хв. від максимально потужного до найтихішого режиму відповідно.
Компактні внутрішні блоки системи, зручно монтувати в умовах обмеженого простору. Всі моделі цієї лінії мають однакову висоту блока — 280 мм.
Енергоспоживання системи високого класу А європейської системи класифікації енергоефективності, становить:
- 2,68 кВт — у режимі охолодження
- 3,02 кВт — у режимі обігрівання
Крім того, для ремонту та технічного обслуговування немає потреби демонтувати весь блок. Досить залишити невеликий евакуаційний отвір у стелі, щоб за потреби можна було витягти для чищення або ремонту крильчатку та електродвигун.

Найтихіші у своєму класі, внутрішні блоки Mitsubishi Heavy FDUM100VF2 рекомендуються для застосування в приміщеннях із підвищеними вимогами до шумності обладнання. Рівень звукового тиску внутрішнього блока: від 30 дБ(А).
Вбудована дренажна помпа спрощує монтаж і проєктування, тому що дає змогу підіймати дренажний шлаг, на 600 мм. вище рівня блока. Хладагентом системи слугує озонобезпечний фреон марки R-410A.
Як опція можна придбати додатково набір повітряних фільтрів UM-FL3EF для внутрішнього блока Mitsubishi Heavy FDUM100VF, які ефективно справляються з підвищеним вмістом пилу в повітрі. Керувати системою виробник пропонує за допомогою дротових пультів RC-E5 ,RC-EX1A, RCH-E3 а також пультом дистанційного керування RCN-KIT3-E, які можна придбати додатково.
У цій комплектації внутрішній блок працює з однофазним зовнішнім блоком Mitsubishi Heavy FDC100VNX(220-240 В, 50 Гц), із серії Hyper Inverter. Можливе поєднання його з трифазним блоком (380-415 В, 50 Гц) Mitsubishi Heavy FDC100VSX з цієї ж серії, а також з однофазним зовнішнім блоком Mitsubishi Heavy FDC100VN із серії Micro Inverter.
Тип канальний середньонапірний
Інвертор (плавне регулювання потужності) є
Основні режими охолодження/нагрівання
Потужність, видатна системою в режимі охолодження (макс. - ном. - хв.), кВт 11,2 / 10 / 4,0
Потужність, видатна системою в режимі нагрівання (макс. - ном. - хв.), кВт 12.5 / 11,2 / 4,0
Потужність, споживана системою, кВт (номінал.) Охолодження 2,68
Нагрівання 3,02
Енергоефективність Охолодження (EER)/клас 3,73 / А
Нагрівання (СOP)/клас 3,71 / А
Пусковий струм (макс. робочий струм), А 5 (24)
Режим осушення є
Пульт дистанційного керування опция
Таймер увімкнення/вимкнення є
Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ), см 137 x 28 x 74
Габарити зовнішнього блока (ШхВхГ), см 130 x 97 x 37
Вага внутрішнього блока, кг 54
Вага зовнішнього блока, кг 105
Рівень шуму (макс./ном./хв./тих.), дБА Внутрішній блок 44 / 38 / 36 / 30
Зовнішній блок 48/50
Витрата повітря (макс./ном./хв), куб.м/хв Внутрішній блок 36 / 28 / 25 / 19
Зовнішній блок 100
Статичний натиск (стандартний/ максимальний) 60 / 100
Довжина трубопроводу Максимальна довжина системи, м 100
Максимальний перепад висот, м 30
Діаметр труб, мм: рідина/газ 9,52 (3/8") / 15,88 (5/8")
Тип холодоагенту R 410А
Фаза однофазний
Регулювання швидкості обертання вентилятора є
Діапазон зовнішніх температур, °C Охолодження -15 – +43
Нагрівання -20 – +20
Обслуговувана площа, кв. м до 100
Пульт керування RC-E5 (опція), RCN-KIT3-E (опція), RCH-E3 (опція)
Електроживлення (VM) 1~, 220-240 В, 50 Гц
Гарантія, міс. 60
| Основні | |
|---|---|
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Виробник | Mitsubishi Heavy Industries |
| Країна виробник | Таїланд |
| Тип внутрішнього блоку | Канальний |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 280 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1370 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 740 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 54 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 970 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 1300 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 370 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 105 кг |
- Ціна: 107 969 ₴
