


Mitsubishi Heavy FDUM100VF1/FDC90VNP – це канальний середньонапірний кондиціонер інверторного типу реалізований на технології DC-invertor, застосовується для обігрівання або охолодження повітря в приміщенні.
Обслуговувана площа — до 100 м2
Холодопродуктивність — 9,0 кВт.
Теплопродуктивність — 9,0 кВт.
Споживання потужності 2,65 кВт у режимі охолодження і 2,25 кВт у режимі обігрівання. Широка межа зовнішніх температур від -15 oС. У роботі використовується холодоагент R-410A.
Компактні розміри внутрішнього блока неабияк спрощують його монтаж.
Сервісне обслуговування здійснюється без демонтажу блока. Блок вентилятора (крильчатка й електродвигун) витягуються повністю з правого боку.

Кондиціонер добре підходить для приміщень із малою довжиною повітроводів.
Пристрій обладнаний дренажним насосом, конденсат підіймається на висоту до 600 мм.
Особливості та переваги Mitsubishi Heavy FDUM100VF1/FDC90VNP:
Автоматичне відтавання — видалення інею на теплообміннику зовнішнього блока відбувається в автоматичному режимі.
Функція самодіагностики — запуск функції самодіагностики в разі відмови кондиціонера, з подальшим виведенням на дисплей коду несправності.
Автоматичний перезапуск — автоматичний перезапуск кондиціонера у разі короткочасного вимкнення напруги живлення, робота буде відновлена зі збереженням усіх параметрів
Тип канальний середньонапірний
Інвертор (плавне регулювання потужності) є
Основні режими охолодження/нагрівання
Потужність, видатна системою в режимі охолодження (макс. - ном. - хв.), кВт 9,0 / 9,0 / 1,9
Потужність, видатна системою в режимі нагрівання (макс. - ном. - хв.), кВт 9,0 / 9,0 / 1,5
Потужність, споживана системою, кВт (номінал.) Охолодження 2,65
Нагрівання 2,25
Енергоефективність Охолодження (EER)/клас 3,4 / А
Нагрівання (СOP)/клас 4,0 / А
Пусковий струм (макс. робочий струм), А 5 (18)
Режим осушення є
Пульт дистанційного керування опция
Таймер увімкнення/вимкнення є
Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ), см 137 x 28 x 74
Габарити зовнішнього блока (ШхВхГ), см 88(+8,8) x 75 x 34
Вага внутрішнього блока, кг 54
Вага зовнішнього блока, кг 57
Рівень шуму (макс./ном./хв./тих.), дБА Внутрішній блок 38 / 36 / 30
Зовнішній блок 57 / 55
Витрата повітря (макс./ном./хв), куб.м/хв Внутрішній блок 28 / 25 / 19
Зовнішній блок 63 / 49,5
Статичний натиск (стандартний/ максимальний) 60 / 100
Довжина трубопроводу Максимальна довжина системи, м 30
Максимальний перепад висот, м 20
Діаметр труб, мм: рідина/газ 6,35 (1/4") / 15,88 (5/8")
Тип холодоагенту R 410А
Фаза однофазний
Регулювання швидкості обертання вентилятора є
Діапазон зовнішніх температур, °C Охолодження -15 – +46
Нагрівання -15 – +20
Обслуговувана площа, кв. м до 100
Пульт керування RC-E5 (опція), RCN-KIT3-E (опція), RCH-E3 (опція), RC-EX1A (опція)
Електроживлення (VM) 1~, 220-240 В, 50Гц
Гарантія, міс. 60
| Основні | |
|---|---|
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Виробник | Mitsubishi Heavy Industries |
| Країна виробник | Таїланд |
| Тип внутрішнього блоку | Канальний |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 280 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 950 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 635 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 34 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 750 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 880 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 340 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 60 кг |
- Ціна: 84 869 ₴
