


Mitsubishi Heavy FDUM50VF/SRC50ZSX-S — це канальний кондиціонер з інверторним компресором. Ця низько/середненапірна спліт-система, що застосовується як для охолодження, так і для обігрівання приміщення за допомогою мережі повітроводів.
Номінальна потужність 5 кВт у режимі охолодження і 5,4 кВт у режимі обігріву. Встановлення впевнено працює в режиме обогрева при - 200 температури зовнішнього повітря, і може слугувати повноцінним джерелом тепла більшу частину року.
Ця модель має порівняно низький рівень шуму (від 30 дБ(А)), що робить її підхожою для приміщень із підвищеними вимогами до звукового тиску.
Компактний внутрішній блок Mitsubishi Heavy FDUM50VF зручно монтувати в приміщеннях з обмеженим простором. Максимальна площа обслуговваного приміщення — 50 кв. м.
Mitsubishi Heavy FDUM50VF працює спільно з зовнішнім блоком Mitsubishi Heavy SRC50ZSX-S, а також в складі мультиспліт-систем у різній комбінації на основі зовнішніх блоків серії Hyper Inverter:
- Mitsubishi Heavy FDC100VSX-(VNX)
- Mitsubishi Heavy FDC125VSX-(VNX)
- Mitsubishi Heavy FDC140VSX-(VNX)
І серії Mikro inverter:
- Mitsubishi Heavy FDC100VS-(VN)
- Mitsubishi Heavy FDC125VS-(VN)
- Mitsubishi Heavy FDC140VS(VN)
Крім того, Mitsubishi Heavy FDUM50VF можна оснастити фільтром UM-FL3E (опція), й одним із запропонованих пультів керування (опція) — RC-E5, RCN-KIT3-E, RCH-E3, RC-EX1A.
Тип канальний середньонапірний
Інвертор (плавне регулювання потужності) є
Основні режими охолодження/нагрівання
Потужність, видатна системою в режимі охолодження (макс. - ном. - хв.), кВт 5,6 / 5,0 / 1,1
Потужність, видатна системою в режимі нагрівання (макс. - ном. - хв.), кВт 6,3 /5,4 / 0,6
Потужність, споживана системою, кВт (номінал.) Охолодження 1,38
Нагрівання 1,45
Енергоефективність Охолодження (EER)/клас 3,62 / А
Нагрівання (СOP)/клас 3,72 / А
Пусковий струм (макс. робочий струм), А 5 (15)
Режим осушення є
Пульт дистанційного керування опция
Таймер увімкнення/вимкнення є
Габарити внутрішнього блока (ШхВхГ), см 63,5 x 28 x 75
Габарити зовнішнього блока (ШхВхГ), см 80 x 64 x 29
Вага внутрішнього блока, кг 29
Вага зовнішнього блока, кг 45
Рівень шуму (макс./ном./хв./тих.), дБА Внутрішній блок 37 / 32 / 29 / 26
Зовнішній блок 49 / 50
Витрата повітря (макс./ном./хв), куб.м/хв Внутрішній блок 13 / 10 / 9 / 8
Зовнішній блок 40 / 33
Статичний натиск (стандартний/ максимальний) 35 / 100
Довжина трубопроводу Максимальна довжина системи, м 30
Максимальний перепад висот, м 20
Діаметр труб, мм: рідина/газ 6,35 (1/4") / 12,7 (1/2")
Тип холодоагенту R 410А
Фаза однофазний
Регулювання швидкості обертання вентилятора є
Діапазон зовнішніх температур, °C Охолодження -15 – +43
Нагрівання -20 – +20
Обслуговувана площа, кв. м до 50
Пульт керування RC-E5 (опція), RCN-KIT3-E (опція), RCH-E3 (опція), RC-EX1A (опція)
Електроживлення (VM) 1~, 220-280 В, 50 Гц
Гарантія, міс. 60
| Основні | |
|---|---|
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Виробник | Mitsubishi Heavy Industries |
| Країна виробник | Таїланд |
| Тип внутрішнього блоку | Канальний |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 280 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 635 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 750 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 29 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 640 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 800 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 290 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 45 кг |
- Ціна: 58 409 ₴
