


Канальна спліт-система SRR25ZM-S/SRC25ZMX-S належить до серії інверторних кондиціонерів RAC, цей кондиціонер призначений для кімнат площею до 25 м кв., може працювати в режимах охолодження, обігрівання, осушення, функціонувати як вентилятор, не змінюючи температуру повітря.
Основні переваги спліт-системи Мітсубісі Хеві SRR25ZM-S/SRC25ZMX-S:
• Компактні розміри — дають змогу легко розмістити внутрішній блок практично в будь-якому запотолочному просторі;
• Режим HI POWER — кондиціонер працює з підвищеною продуктивністю для швидкого досягнення виставленої користувачем температури;
• Низький рівень шуму — внутрішній блок дуже тихий, у «Ночному режимі» рівень шуму становить усього 25 дБА;
• Таймер на добу дає змогу запрограмувати роботу спліт-системи відповідно до вашого графіка;
• Дротові пульти — як опцію ви можете замовити додаткові пульти керування RC-E5 і RC-EX1A;
• Спліт-система може ефективно знижувати вологість повітря в приміщенні;
• Режим самодіагностики — кондиціонер сам визначає тип поломки, що виникла в ньому, та повідомляє про них за допомогою виведення певного цифрового коду;
• Досить великий статичний тиск дає змогу реалізовувати повітропроводи чималої довжини.
Країна виробник Thailand.
Тип канальний
Інвертор (плавне регулювання потужності) є
Основні режими охолодження/нагрівання
Потужність, видатна системою в режимі охолодження, кВт 2,5
Потужність, видатна системою в режимі обігріву, кВт 3,4
Потужність, споживана системою, кВт (номінал.) Охолодження 0,48
Нагрівання 0,595
Енергоефективність Охолодження (EER)/клас 3,21 / А
Нагрівання (СOP)/клас 3,71 / А
Енергоефективність SEER 6,12
SCOP 4,15
Режим осушення є
Пульт дистанційного керування є
Таймер увімкнення/вимкнення є
Габарити внутрішнього блока спліт-системи (ШxВxГ), см 75 x 20 x 50
Габарити зовнішнього блока спліт-системи (ШxВxГ), см 78(+6,2) x 59,5 x 29
Вага внутрішнього блока, кг 20,5
Вага зовнішнього блока, кг 35
Рівень звукового тиску (макс./ном./хв./тих.), дБА Холод (внутрішній.) 37/33/30/24
Тепло (внутріш.) 40/37/34
Рівень звукової потужності, дБА Холод (внутрішній./зовніш.) 56 / 60
Тепло (внутріш./зовні) 59 / 60
Довжина трубопроводу Максимальна довжина м 15
Максимальний перепад висот, м 10
Трубопровід холодоагенту Діаметр, мм рідина 6,35 (1/4")
газ 9,52 (3/8")
дренаж -
Тип холодоагенту R 410А
Фаза однофазний
Регулювання швидкості обертання вентилятора -
Діапазон зовнішніх температур, °C Охолодження -15 – +46
Нагрівання -15 – +21
Обслуговувана площа, кв. м до 25
Під'єднання живлення зовнішній блок
Електроживлення (VM) 1~, 220-240 В, 50Гц
Гарантія, міс. 60
| Основні | |
|---|---|
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Виробник | Mitsubishi Heavy Industries |
| Країна виробник | Таїланд |
| Тип внутрішнього блоку | Канальний |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 200 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 750 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 500 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 20 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 590 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 780 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 290 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 35 кг |
- Ціна: 41 497 ₴
