


FDT100VG/FDC100VS — це трифазна інверторна касетна 4-стельова спліт-система серії Micro Inverter від компанії Mitsubishi Heavy Industries (2017 року). Це оптимальне рішення для забезпечення комфортних умов у магазинних, готельних, ресторанних, великих квартирних приміщеннях площею до 100 м кв. Продуктивність системи для режиму охолодження — 10 кВт, а для режиму обігрівання — 11,2 кВт. Висока енергоефективність (EER — 3,62, COP — 4,09) підкреслює низьким споживання електроенергії (охолодження — 2,76 кВт, обігрів — 2,74 кВт). У спліт-системі використовується фреон R410A, який має гарну холодопродуктивність і екологічність.
Особливості та характеристики напівпромислової спліт-системи Mitsubishi Heavy FDT100VG/FDC100VS:
• кондиціонер видає потужний потік повітря, що поширюється по всьому периметру приміщення;
• чотири можливих напрями прокладання фреонової магістралі;
• робота кожної з чотирьох заслінок регулюється окремо, що дає змогу керувати повітряними потоками;
• сучасний дизайн, невелика вага та мінімальна у своєму класі висота 23,6 см дає змогу вписатися в будь-який інтер'єр;
• в цій моделі встановлені мийні пластикові кишенькові фільтри;
• функція самодіагностики в разі ламання кондиціонера виведення коду несправності на екран пульта керування;
• у разі короткочасного вимкнення напруги живлення кондиціонер автоматично перезапускається, а робота відновлюється без втрати всіх налаштувань обслуговування;
• сервісне обслуговування здійснюється знявши вугільну кришку блока.
Відмітність FDT-VG від попередньої моделі FDT-VF:
• щодо попередників у моделі досягнуто зниження рівня звукового тиску на 4 дБ (А);
• завдяки використанню високоефективного теплообмінника та нових DC-моторів поліпшена енергоефективність;
• додана опція встановлення датчика руху з трьома рівнями контролю (контроль потужності, режим очікування, автоматичне вимикання);
• розроблена спеціальна панель для запобігання протягам;
• покращені аеродинамічні характеристики внутрішнього блока завдяки застосуванню нових крильчаток робочого колеса вентилятора;
• покращені показники дренажної помпи з 700 мм до 850 мм підіймання дренажу від рівня стелі.
Тип касетний
Інвертор (плавне регулювання потужності) є
Основні режими охолодження/нагрівання
Потужність, видатна системою в режимі охолодження (макс./ном./хв), кВт 11,2 / 10 / 4
Потужність, видатна системою в режимі обігріву (макс./ном./хв), кВт 12,5 / 11,2 / 4
Потужність, споживана системою (номінал.), кВт Охолодження 2,76
Нагрівання 2,74
Енергоефективність Охолодження (EER)/клас 3,62
Нагрівання (СOP)/клас 4,09
Пусковий струм (макс. робочий струм), А 5 (15)
Витрата повітря (макс./ном./хв), куб.м/хв Внутрішній 37/26/23/17
Зовнішній холод: 75, тепло: 73
Внутрішній блок Габарити (ШxВxГ), см 84 x 29,8 x 84
Панель (ШxВxГ), см 95 x 3,5 x 95
Вага, кг 27 (5)
Фільтр кишеньковий пластиковий х 2 (мийщ.)
Пульт дистанційного керування опция
Зовнішній блок Габарити (ШxВxГ), см 97 x 84,5 x 37
Вага, кг 81
Компресор Спіральний
Діаметр труб, мм: рідина/газ 9,52 (3/8") / 15,88 (5/8")
Рівень звукового тиску (макс./ном./хв./тих.), дБА внутрішній 48/39/37/31
зовнішній 49 / 49
Довжина трубопроводу Максимальна довжина системи, м 50
Перепад висот, м 30
Тип холодоагенту R 410А
Фаза трифазний
Регулювання швидкості обертання вентилятора є
Діапазон зовнішніх температур, °C холод (зовнішній) -15 – +43
тепло (зовнішній) -20 – +21
Обслуговувана площа, кв. м до 100
Панель Mitsubishi Heavy T-PSAE-5AW-E (опція)
Пульт керування RC-E5 (опція), RCH-E3 (опція), RC-EX3 (опція)
Електроживлення (VM) 3~, 380-415 В, 50 Гц
Гарантія, міс. 60
| Основні | |
|---|---|
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Виробник | Mitsubishi Heavy Industries |
| Країна виробник | Таїланд |
| Тип внутрішнього блоку | Касетний |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 298 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 840 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 840 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 21 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 845 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 970 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 370 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 81 кг |
- Ціна: 112 813 ₴
