


FDE60VG/SRC60ZSX-S — це інверторна стельова спліт-система серії Hyper Inverter від компанії Mitsubishi Heavy Industries (2017 року). Стельові кондиціонери застосовуються в приміщеннях великої площі, де настінні спліт-системи вже не ефективні, або в приміщеннях, де немає можливості монтажу канальних або касетних блоків. Це оптимальне рішення для забезпечення комфортних умов у магазинних, готельних, ресторанних, великих квартирних приміщеннях площею до 60 м2. Продуктивність системи для режиму охолодження — 5,6 кВт, а для режиму обігрівання — 6,7 кВт. Висока енергоефективність (EER — 3,2, COP — 3,6) підкреслюється низьким споживанням електроенергії (охолодження — 1,75 кВт, обігрівання — 1,86 кВт). У спліт-системі використовується фреон R410A, який має гарну холодопродуктивність і екологічність.
Особливості та характеристики напівпромислової спліт-системи Mitsubishi Heavy FDE60VG/SRC60ZSX-S:
• щодо попередників у моделях досягнуто зниження рівня звукового тиску від 5 до 8 дБ (А);
• завдяки використанню високоефективного теплообмінника та нових DC-моторів поліпшена енергоефективність;
• кондиціонер видає потужний потік повітря, що поширюється по всьому периметру приміщення;
• можна під'єднати до інтелектуальної системи Superlink, до системи «Розумний будинок» за протоколами LonWorks і BACNet;
• сучасний дизайн, невелика вага та мінімальна у своєму класі висота 21 см дає змогу вписатися в будь-який інтер'єр;
• зручний монтаж френової магістралі: можливість прокласти вгору, вниз, вправо, від внутрішнього блока, дренажні труби вліво або вправо;
• в цій моделі встановлені мийні пластикові кишенькові фільтри;
видалення інею на теплообміннику зовнішнього блока відбувається в автоматичному режимі;
• функція самодіагностики в разі ламання кондиціонера виведення коду несправності на екран пульта керування;
• у разі короткочасного вимкнення напруги живлення кондиціонер автоматично перезапускається, а робота відновлюється без втрати всіх налаштувань обслуговування;
• сервісне обслуговування здійснюється знизу блока.
Інвертор (плавне регулювання потужності) є
Основні режими охолодження/нагрівання
Потужність, видатна системою в режимі охолодження (макс./ном./хв), кВт 6,3 / 5,6 / 1,1
Потужність, видатна системою в режимі обігріву (макс./ном./хв), кВт 7,1 / 6,7 / 0,6
Потужність, споживана системою (номінал.), кВт Охолодження 1,75
Нагрівання 1,86
Енергоефективність Охолодження (EER)/клас 3,2 / А
Нагрівання (СOP)/клас 3,6 / А
Пусковий струм (макс. робочий струм), А 5 (15)
Витрата повітря (макс./ном./хв), куб.м/хв Внутрішній 20/16/13/10
Зовнішній холод: 41,5, тепло: 39
Внутрішній блок Габарити (ШxВxГ), см 132 x 21 x 69
Вага, кг 33
Фільтр кишеньковий пластиковий х 2 (мийщ.)
Пульт дистанційного керування опция
Зовнішній блок Габарити (ШxВxГ), см 800 x 640 x 290
Вага, кг 45
Компресор Двороторний
Діаметр труб, мм: рідина/газ 6,35 (1/4") / 12,7 (1/2")
Рівень звукового тиску (макс./ном./хв./тих.), дБА внутрішній 47/41/37/32
зовнішній 52 / 52
Довжина трубопроводу Максимальна довжина системи, м 30
Перепад висот, м 20
Тип холодоагенту R 410А
Фаза однофазний
Регулювання швидкості обертання вентилятора є
Діапазон зовнішніх температур, °C холод (зовнішній) -15 – +43
тепло (зовнішній) -20 – +20
Обслуговувана площа, кв. м до 60
Пульт керування RC-E5 (опція), RCH-E3 (опція), RC-EX3 (опція)
Електроживлення (VM) 1~, 220-240 В, 50Гц
Гарантія, міс. 60
| Основні | |
|---|---|
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Виробник | Mitsubishi Heavy Industries |
| Країна виробник | Таїланд |
| Тип внутрішнього блоку | Підлогово-стельовий |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 210 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1320 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 690 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 33 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 640 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 800 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 290 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 45 кг |
- Ціна: 69 637 ₴
