
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОГЛЯДУ ІНФОРМАЦІЯ — КАССЕТНИЙ КОНДИЦІОНЕР GREE U-MATCH GKH30K3HI/GUHN30NM3HO
Кондиціонер канального типу Gree U-MATCH GKH30K3HI/GUHN30NM3HO — це досить продуктивна модель, яка показує високий рівень продуктивності та може використовуватися в приміщеннях громадської або дрібної промислової спрямованості для охолодження або обігріву повітря. Саме з цим агрегатом ви отримаєте найкомфортніші температурні показники, що сприяють створенню сприятливої атмосфери. Касетний кондиціонер цієї серії гарантує підвищений рівень ККД, порівняно низький рівень шуму та економне споживання електроенергії. Ви отримаєте функціонування за відповідності до всіх екологічних норм.
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Виробник | Gree |
| Країна виробник | Китай |
| Тип внутрішнього блоку | Касетний |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 230 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 840 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 840 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 27 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 695 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 1018 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 412 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 59 кг |
- Ціна: 47 643 ₴
