
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ —
НАСТІННИЙ БЛОК GREE GWH07QA-K3DNC6C/I SMART
![]()
Кондиціонер Gree GWH18UB-K3DNA4F U-Crown DC Inverter — це нова та вдосконалена модель на ринку кліматичного обладнання. Кондиціонер розроблений для проведення якісного нагрівання й охолодження повітря всередині приміщення. Саме так ви отримаєте необхідні кліматичні та температурні показники, що сприяють створенню сприятливої та комфортної умов. Цей кондиціонер має оригінальний дизайн і компактну форму, зручний у користуванні дисплей на пульті дистанційного керування. Модель чудово підійде для встановлення у квартирах, приватних будинках, в офісах, готелях, магазинах, кафе, ресторанах, клубах, підкреслюючи загальний інтер'єр завдяки унікальному дизайну.
| Основні характеристики | |
| Площа обслуговування, до | 50 кв.м |
| Робота кондиціонера на обігрівання взимку, до | -30°С |
| Тип компресора | Інверторний |
| Потужність, кВт | 5.3 |
| Рівень шуму внутрішнього блока, dB (A) | 22 |
| Рівень шуму зовнішнього блока, dB (A) | 53 |
| Напруга, В | 230 |
| Частота струму, Гц | 50 |
| Розміри внутрішнього блока | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 320 |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 960 |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 205 |
| Розміри зовнішнього блока | |
| Ширина зовнішнього блока, мм | 955 |
| Висота зовнішнього блока, мм | 700 |
| Глибина зовнішнього блока, мм | 396 |
| Додаткові характеристики | |
| Витрата повітря, м3/год | 850 |
| Ток, А | 5.2 |
| Режими роботи | Холодно-тепло |
| Вага зовнішнього блока, кг | 51 |
| Вага внутрішнього блока, кг | 14 |
| Комплектація | Пульт ДК, Інструкція |
| Основні | |
|---|---|
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Виробник | Gree |
| Країна виробник | Китай |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 320 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 960 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 205 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 14 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 700 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 955 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 396 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 51 кг |
- Ціна: 14 076 ₴
