
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЗАСТОСУВАННЯ ІНФОРМАЦІЯ — КОНСОЛЬНИЙ БЛОК GREE GEH(09)AA-K3DNA1B/I
![]()
Ця модель преміумкласу проводить обігрівання та охолодження повітря в приміщеннях різноманітної спрямованості, і чудово підходить для дому, квартири, офісу, магазину, кафе та інших невеликих кімнат за протяжністю. Ви гарантовано отримаєте високий рівень продуктивності, низький рівень шуму та економне споживання електроенергії.
| Основні характеристики | |
| Площа обслуговування, до | 25 кв.м |
| Робота кондиціонера на обігрівання взимку, до | -10 °C |
| Тип компресора | Інверторний |
| Потужність, кВт | 2.6 |
| Рівень шуму внутрішнього блока, dB (A) | 32 |
| Напруга, В | 220-240 |
| Частота струму, Гц | 50 |
| Розміри внутрішнього блока | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 215 |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 700 |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 600 |
| Додаткові характеристики | |
| Тип блока | Внутрішній |
| Витрата повітря, м3/год | 460 |
| Режими роботи | Холодо-тепло |
| Вага внутрішнього блока, кг | 39 |
| Комплектація | Пульт ДК, Інструкція |
| Основні | |
|---|---|
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Виробник | Gree |
| Країна виробник | Китай |
| Тип внутрішнього блоку | Підлогово-стельовий |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 215 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 700 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 600 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 39 кг |
- Ціна: 17 043 ₴
