
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОГЛЯДКА ХАРАКТЕРИСТИКА — ВНУТРИНЬ НАСТУБНИЙ БЛОК GREE GWH(18)KG-K3DNA5G/I ІНВЕРТОРНОГО ТИПУ
![]()
Цей внутрішній блок гарантує високий рівень продуктивності й екологічно чисту роботу, коли потрібно охолоджувати й нагрівати повітря всередині приміщень різноманітної спрямованості. Компактна форма та класичний дизайн дадуть змогу кондиціонеру вписатися в будь-який, чи то приватний будинок, квартира, офіс, магазин, кафе, ресторан чи інші громадські комплекси.
| Основні характеристики | |
| Площа обслуговування, до | 50 кв.м |
| Робота кондиціонера на обігрівання взимку, до | -15°С |
| Тип компресора | Інверторний |
| Потужність, кВт | 5.8 |
| Рівень шуму внутрішнього блока, dB (A) | 36 |
| Напруга, В | 220-240 |
| Частота струму, Гц | 50 |
| Розміри внутрішнього блока | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 200 |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 940 |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 298 |
| Додаткові характеристики | |
| Тип блока | Внутрішній |
| Витрата повітря, м3/год | 850 |
| Режими роботи | Холодо-тепло |
| Вага внутрішнього блока, кг | 13 |
| Комплектація | Пульт ДК, Інструкція |
| Основні | |
|---|---|
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Виробник | Gree |
| Країна виробник | Китай |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 200 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 940 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 298 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 13 кг |
- Ціна: 8 347 ₴
