
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОГЛЯДКА ХАРАКТЕРИСТИКА — ВНУТРИНЬ НАСТАННИЙ БЛОК GREE GWH(07)KF-K3DNA5G/I ІНВЕРТОРНОГО ТИПУ
![]()
Цей внутрішній блок гарантує високий рівень продуктивності й екологічно чисту роботу, коли потрібно охолоджувати й нагрівати повітря всередині приміщень різноманітної спрямованості. Компактна форма та класичний дизайн дадуть змогу кондиціонеру вписатися в будь-який, чи то приватний будинок, квартира, офіс, магазин, кафе, ресторан чи інші громадські комплекси.
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Виробник | Gree |
| Країна виробник | Китай |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 170 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 790 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 265 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 9 кг |
- Ціна: 6 440 ₴
