
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОСНОВНА ХАРАКТЕРИСТИКА – НАРУЖНЫЙ БЛОК MITSUBISHI ELECTRIC PUHZ-ZRP125VKA3
Мульти сплит система Mitsubishi Electric PUHZ-ZRP125VKA3 — ця модель є новинкою 2017 року та має підвищений рівень продуктивності, що дає змогу їй взаємодіяти відразу з декількома внутрішніми блоками (до 4), коли необхідно отримати якісну роботу з охолодження, обігрівання або осушення повітря всередині, для отримання найкомфортніших кліматичних показників. Кріплення блока здійснюється із зовнішнього боку будівлі. Монтажом займається спеціально навчена бригада поспіль, яка зробить усю роботу максимально короткі терміни. Ця модель підійде не тільки для квартир або приватних будинків, але також для офісних приміщень, кафе, ресторанів, готелів тощо. Грамотне технологічне складання дасть змогу отримати тривале й безперебійне функціонування.
| Основні характеристики | |
| Площа обслуговування, до | 100 кв.м |
| Робота кондиціонера на обігрівання взимку, до | -15°С |
| Тип компресора | Інверторний |
| Потужність, кВт | 9.5 |
| Рівень шуму зовнішнього блока, dB (A) | 49 |
| Напруга, В | 380-400 |
| Частота струму, Гц | 50 |
| Розміри зовнішнього блока | |
| Ширина зовнішнього блока, мм | 1050 |
| Висота зовнішнього блока, мм | 1338 |
| Глибина зовнішнього блока, мм | 330 |
| Додаткові характеристики | |
| Тип блока | Зовнішній |
| Витрата повітря, м3/год | 6600 |
| Режими роботи | Холодо-тепло |
| Вага зовнішнього блока, кг | 116 |
| Комплектація | Пульт ДК, Інструкція |
|
||||||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Виробник | Mitsubishi |
| Країна виробник | Японія |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 1050 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 1338 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 330 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 116 кг |
- Ціна: 294 374 ₴
