
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОГЛЯДУВА ХАРАКТЕРИСТИКА – НАСТЕННЫЙ КОНДИЦИОНЕР IDEA ISR-07 HR-PA6-N1 ION DIAMOND PRO
Кондиционер Idea ISR-07 HR-PA6-N1 ION Diamond PRO — це багато в чому вдосконалена модель, яка проводить якісну роботу з охолодження, обігрівання й осушення повітря в приміщеннях побутової або соціальної спрямованості. Завдяки великій кількості корисних функцій, ви зможете встановити кондиціонер у квартирі, приватному будинку, в офісному приміщенні, а також в інших громадських приміщеннях із невеликою довжиною, наприклад, у кафе, ресторані тощо. Рівномірний розподіл повітря в приміщенні відбувається завдяки автоматичним жалюзі, але головною особливістю моделі є можливість керування через WI-FI, коли ви зможете вмикати/вимикати функції віддалено, використовуючи смартфон, планшет або комп'ютер, де буде встановлений спеціальний застосунок.
| Основні характеристики | |
| Площа обслуговування, до | 20 кв.м |
| Робота кондиціонера на обігрівання взимку, до | -10 °C |
| Тип компресора | Неінверторний |
| Потужність, кВт | 2.1 |
| Рівень шуму внутрішнього блока, dB (A) | 32 |
| Рівень шуму зовнішнього блока, dB (A) | 48 |
| Напруга, В | 230 |
| Частота струму, Гц | 50 |
| Розміри внутрішнього блока | |
| Висота внутрішнього блока, мм | 285 |
| Ширина внутрішнього блока, мм | 700 |
| Глибина внутрішнього блока, мм | 188 |
| Розміри зовнішнього блока | |
| Ширина зовнішнього блока, мм | 663 |
| Висота зовнішнього блока, мм | 421 |
| Глибина зовнішнього блока, мм | 254 |
| Додаткові характеристики | |
| Витрата повітря, м3/год | 420 |
| Режими роботи | Холодо-тепло |
| Вага зовнішнього блока, кг | 22 |
| Вага внутрішнього блока, кг | 8 |
| Комплектація | Пульт ДК, Інструкція |
| Основні | |
|---|---|
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Виробник | Idea |
| Країна виробник | Японія |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 285 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 700 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 188 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 8 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 421 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 663 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 254 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 22 кг |
- Ціна: 6 995 ₴
