




Кондиционер Neoclima NS/NU-36AHE Therminator 2.0 - це багато в чому покращена модель, яка має підвищеним рівнем продуктивності та призначена для охолодження, обігрівання й осушення повітря всередині приміщень побутової або громадської спрямованості, коли вам необхідно отримати найкомфортніші показники.
Кондиціонер Neoclima серії Therminator 2.0 має компактну форму та оригінальний дизайн, що допоможе йому ідеально вписатися в будь-який інтер'єр, під час встановлення у квартирі, приватному будинку, офісному приміщенні, в отельному номері, а також у невеликих побудові протяжності кафе, ресторанів або кабінетів, за умови, що номінального рівня потужності буде хапати для обслуговування певної площі. Модель може показувати підвищений рівень ККД, а також тривалу й безперебійну роботу за низького рівня шуму та економного споживання електроенергії.
Основні характеристики
| Внутрішній блок | NS-36AHE | ||
| Зовнішній блок | NU-36AHE | ||
| Вольтаж, фазність, частота | В/Ф/Гц | 220-240~/1/50 | |
| Охолодження | Потужність охолодження | Бте/год | 36000 |
| Потужність охолодження | Вт | 9400 | |
| Номінальна споживана потужність | Вт | 3345 | |
| Номінальний споживаний струм | А | 14,8 | |
| Енігоефективність EER (клас) | Вт/Вт | 2,81 (С) | |
| Обігрівання | Потужність обігрівання | Бте/год | 38000 |
| Потужність обігрівання | Вт | 9600 | |
| Номінальна споживана потужність | Вт | 2990 | |
| Номінальний споживаний струм | А | 14,3 | |
| Енергоефективність COP (клас) | Вт/Вт | 3,21 (С) | |
| Вологознімання | л/год | 3,5 | |
| Максимальна потруб'яна потужність | Вт | 4450 | |
| Максимальний споживаний струм | А | 22 | |
| Рівень шуму внутрішнього блока (Hi/Mi/Lo) | дБ | 50/45/40 | |
| Внутрішній блок | Розміри (Д*В*Г) | мм | 1286x346x262 |
| Розміри в пакованні (Д*В*Г) | мм | 1385x435x325 | |
| Вага нетто/ Брутто | кг | 19,5/23 | |
| Рівень шуму зовнішнього блока | дБ | 64 | |
| Зовнішній блок | Розміри (Д*В*Г) | мм | 885x795x366 |
| Розміри в пакованні (Д*В*Г) | мм | 1050x890x500 | |
| Вага нетто/ Брутто | кг | 60/66 | |
| Відстань між опорами | мм | 662 | |
| Компресор | Toshiba (GMCC) | ||
| Тип/Вага холодоагенту | грамів | R410A/2150 | |
| Спороджені труби для холодоагенту | Рідина / Газ | мм (дюйм) | 9,52/15,9 (3/8"/5/8") |
| Максимальна довжина магістралі | м | 25 | |
| Максимальний перепад висот | м | 10 | |
| Міжблокові з'єднання | мм | 4 x 1,0 | |
| Джерело живлення | Зовнішній блок | ||
| Діапазон робочих температур (охолодження/обігрівання) | °С | від 18 до 43/ від -7 до 24 | |
| Основні | |
|---|---|
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Виробник | Neoclima |
| Країна виробник | Китай |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Рекомендована площа приміщення | 100 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 36000 BTU/г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність охолодження | 9400 Вт |
| Потужність обігріву | 9600 Вт |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 346 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1286 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 262 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 19 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 795 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 885 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 366 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 60 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Ні |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція іонізації | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 3345 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 2990 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -7 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип управління | Не інверторний |
- Ціна: 37 900 ₴

