




Новітня сучасна лінійка спліт-систем NEOCLIMA. Інверторний кондиціонер серії ArtVogue мають особливий V-подібний дизайн і представлені у двох колірних гамах на вибір: дзеркальний чорний і дзеркальний срібний. Особливість цієї модели NS/NU-18AHVIwb має інформативну LED-підсвітка бічних V-подібних панелей, яка вчасно роботи на охолодження підсвічується блакитним кольором, а жовтогарячим — під час роботи на нагрівання, що надає внутрішньому блоку особливу фешенебельність.
Істинний образ стилю — NS/NU-18AHVIwb серія ArtVogue!
За потреби підсвітку можна вимкнути. Дотримуючись особливостей є здатність додаткового монтажу в спліт-систему NS/NU-18AHVIwb Wi-Fi-модуля (WiFi ready*), завдяки якому спліт-системою можна керувати за допомогою Smart-застосунка для iOS або Android з будь-якої частини світу, де є доступ в Internet. Висока надійність, сучасність, високі характеристики, позитивні відгуки, економічність і сучасний корпус нікого не залишать байдужим! (*модуль WiFi купується окремо, див. категорію онлайн-магазинокліму "Аксесуари")
Особливості NS/NU-18AHVIwb серії ArtVogue до -20С:
- Робота на обігрівання/вентиляція/ осушення/охолодження.
- Авторестарт.
- Запам'ятовування напрямку жалюзі.
- I-Feel.
- Функція автоочищення.
- Тепловий нагнітач.
- Робота на опалювання за -20 °C.
- Гідрофільне покриття теплообмінників.
- Підвищена стійкість до корозії.
- Регулятор запуску за часом.
- А-клас енергоспоживання.
| Основні | |
|---|---|
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Виробник | Neoclima |
| Країна виробник | Китай |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Новий |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 18000 BTU/г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Потужність охолодження | 5310 Вт |
| Потужність обігріву | 5600 Вт |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 350 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1004 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 205 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 13 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 554 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 800 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 333 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 38 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція іонізації | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 30 м |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1643 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1542 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип управління | Інверторний |
- Ціна: 32 499 ₴





