
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ – НАСТЕННЫЙ КОНДИЦИОНЕР MIDEA MS12ABF-36HRN1-Q FAIRY STANDARD
Кондиціонер Midea Fairwind — це якісна модель із підвищеним рівнем продуктивності, яка розроблена для охолодження, нагрівання та осушення повітря, коли Вам необхідно отримати найбільш комфортні умови всередині приміщень різноманітної спрямованості. Цей кондиціонер об'єднує в собі велику кількість позитивних функцій, а це означає, що установлення можна проводити у квартирі, приватному будинку, в офісному приміщенні, а також в інших приміщеннях громадського призначення, наприклад, у ресторані, кафе, за умови, що номінального рівня потужності буде хапати для обслуговування певної площі.
| Основні | |
|---|---|
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Виробник | Midea |
| Країна виробник | Китай |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 325 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 980 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 225 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 11 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 554 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 800 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 333 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 37 кг |
- Ціна: 22 590 ₴
