




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Це простий, сучасний і доступний інверторний кондиціонер з класичним дизайном і прихованим інформативним LED-дисплеєм, який чудово впишеться в дизайн як житлових, так і офісних приміщень! Особливістю цього кондиціонера NS/NU-24AHEIw спліт-системи є можливість додаткової інсталяції в кондиціонер Wi-Fi-модуля, за допомогою якого можна регулювати з застосунку до смартфона типу iOS/Андроїд, хоч де Ви будете, головне мати доступ до інтернету. Компактні розміри внутрішнього блока дадуть змогу зробити монтаж кондиціонер в умовах обмеженого простору для монтажу.
Особливості кондиціонера інверторного типу NS/NU-24AHEIw серії Therminator:
- Робота в -15°С.
- Теплообмінники блоків (хвилини та внутрішніх) покриті плівкою гідрофільної, яка збільшує ефективність роботи кондиціонера, а також перешкоджає процесу корозії.
- Для запобігання появі неприємних запахів у внутрішньому блоці кондиціонера є автоматична функція самоочищення заморожуванням.
- "Турбо","СОН", "Timer".
- Охолодження/обігрівання/ осушення Охолодження/вентиляція/.
- Вимкнення підсвітки дисплея.
Основні характеристики
| Внутрішній блок | NS-24AHEIw | ||
| Зовнішній блок | NU-24AHEIw | ||
| Вольтаж, частота, фазність | В/Ф/Гц | 220-240~/1/50 | |
| Охолодження | Потужність охолодження | Бте/год | 24000 |
| Потужність охолодження | Вт | 7080(2900-7750) | |
| Номінальна споживана потужність | Вт | 2190(700-2850) | |
| Номінальний споживальний струм | А | 10,2 | |
| Енергоефективність SEER (клас) | Вт/Вт | 6,1 (A++) | |
| Обігрівання | Потужність обігріву | Бте/год | 24000 |
| Потужність обігріву | Вт | 7080(2900-7800) | |
| Номінальна споживана потужність | Вт | 1941(700-3000) | |
| Номінальний споживальний струм | А | 7,6 | |
| Енергоефективність SCOP (клас) | Вт/Вт | 4,0 (A+) | |
| Вологознімання | л/год | 2,4 | |
| Максимальна потруб'яна потужність | Вт | 3000 | |
| Максимальний споживаний струм | А | 13,5 | |
| Рівень шуму внутрішнього блока (Hi/Mi/Lo) | дБ | 47/40/34 | |
| Внутрішній блок | Розміри (Д*В*Г) | мм | 1040x327x220 |
| Розміри в пакованні (Д*В*Г) | мм | 1120x405x310 | |
| Вага нетто/ Брутто | кг | 13,3/16,7 | |
| Рівень шуму зовнішнього блока | дБ | 57 | |
| Зовнішній блок | Розміри (Д*В*Г) | мм | 845x702x363 |
| Розміри в пакованні (Д*В*Г) | мм | 965x755x395 | |
| Вага нетто/ Брутто | кг | 47,1/50,5 | |
| Відстань між опорами | мм | 540 | |
| Компресор | Toshiba (GMCC) | ||
| Тип/Вага холодоагенту | грамів | R410A/1130 | |
| Спороджені труби для холодоагенту | Рідина / Газ | мм (дюйм) | 9,52/15,88 (3/8"/5/8") |
| Максимальна довжина магістралі | м | 50 | |
| Максимальний перепад висот | м | 25 | |
| Міжблокові з'єднання | мм | 4 x 2,5 | |
| Джерело живлення | Зовнішній блок | ||
| Діапазон робочих температур (охолодження/обігрівання) | °С | від 0 до 50/ від -15 до 30 | |
| Основні | |
|---|---|
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Виробник | Neoclima |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Країна виробник | Китай |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 24000 BTU/г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Потужність охолодження | 7080 Вт |
| Потужність обігріву | 7080 Вт |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція іонізації | Ні |
| Максимальна довжина комунікацій | 50 м |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 327 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1040 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 220 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 13 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 702 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 845 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 363 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 47 кг |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 2190 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1941 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип управління | Інверторний |
| Тип кондиціонера | Настінні |
- Ціна: 25 500 ₴





