




Очищувач повітря Daikin Ururu MCK75J прекрасно впорається з бактеріями, вірусами, тютюновим димом, пилом, великим плюсом є наявність вбудованого зволожувача повітря. Цей повітроочисник чудово виконує завдання зволоження повітря в приміщенні, його продуктивність до 600 мл/год. Потужності очищення повітря в режимі TURBO досить для того, щоб підтримувати рециркуляцію в приміщення площею до 46 м кв. Водночас дотримуються умов комфорту: безшумна робота (мін.рівень шуму — 17 дБА); простота керування за допомогою пульта дистанційного керування; наявність індикаторів, що дають змогу контролювати параметри роботи; захист від дітей із пульта керування.
До комплектації зволожувача входять бак місткістю 4 літри, а також водяне колесо та фільтр випарника. Вода, що витікає з бака, потрапляє в піддон приймача й далі водяне колесо підіймає та виливає її на фільтр. Повітря, яке проходить через фільтр, абсорбує вологу та далі потрапляє в приміщення.

1. Водяне колесо підіймає воду з піддона приймача.
2. Повітря, що подається на фільтр.
3. Зволожене повітря надходить у приміщення.
- Перемикач встановлення кодового замка та регулювання яскравості
- Перемикач встановлення таймера
- Перемикач установлення вологості
- Перемикач встановлення витрати повітря
- Перемикач Вмик./Вимк.
- Перемикач Вмик/Вимк зволоження

- Монітор запиленості. Індикатори монітора показують кількість пилу, певної в повітрі.
- Індикатор кодового замка.
- Індикатор контролю та сигналізації.
- Індикатор встановлення таймера вимкнення блока Світиться індикатор встановлення таймера вимкнення блока. Після встановлення індикатор показує час, що залишився.
- Монітор вологості.
- Індикатор автоматичної роботи. Світиться в режимі автоматичної роботи. Також світиться один з індикаторів витрати повітря.
- Індикатор витрати повітря. Світиться під час встановлення витрати повітря.
- Індикатори режиму Turbo/вловлювання пилку.
- Монітор присутності запахів.
- Впускний отвір для датчика запаху.
1
ФУНКЦІОНАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Блокування доступу — блокування пульта керування за допомогою коду-захисту від маленьких дітей.
Автоматична робота — кількість очищеного повітря регулюється датчиком, що визначає його чистоту, що дасть змогу знизити енергоспоживання.
Режим TURBO — цей режим забезпечує підвищену продуктивність блока на короткий час.
Таймер вимкнення блока — можливість вимкнення блока через 1,2,3 і 4 години.
Функція вловлювання пилку — цей режим створює невелику турбулентність у приміщенні, що дає змогу не допустити осадження пилку на підлогу.
Регулювання яскравості — можливість задати одну з трьох можливих інтенсивностей світіння індикатора.
4-швидкісний вентилятор — вибір однієї з чотирьох швидкостей вентилятора.
.
Технічні характеристики повітроочисника Daikin MCK75J
| Назва моделі | MCK75JVM-K | ||||||
| Тип | Очисник повітря зі зволоженням | ||||||
| Електроживлення | 1~/220-240В,50 Гц | ||||||
| Розміри | У x Ш x Г | мм | 590x395x268 | ||||
| З'єднувальний шнур | Довжина: | м | 2,5 | ||||
| Переріз | мм² | 0,72 | |||||
| Колір | Корпус — чорний/ Панель — срібляста | ||||||
| Вага | кг | 11 | |||||
| Спосіб видалення пилу | Плазмовий іонізатор + Електростатичний пиловидалювальний фільтр | ||||||
| Дезодорація | Способ | Flash streamer+ Титано-апатитовий фотокакалітичний фільтр + Дезодорувальний каталізатор | |||||
| Повітряний фільтр | Поліпропіленова сітка з катехіном | ||||||
| Режим очищення повітря | Turbo | High | Standart | Low | Silent | ||
| Вхідна потужність | Вт | 81 | 35 | 18 | 11 | 8 | |
| Робочий струм | А | 0,71 | 0,31 | 0,19 | 0,12 | 0,09 | |
| Рівень звукового тиску (1) | дБ(A) | 50 | 43 | 36 | 26 | 17 | |
| Витрата повітря | м3/год | 450 | 330 | 240 | 150 | 60 | |
| Обслуговувана площа (2) | м3 | 46 | |||||
| Режим зволоження | Turbo | High | Standart | Low | Silent | ||
| Вхідна потужність | Вт | 84 | 37 | 20 | 13 | 12 | |
| Робочий струм | А | 0,72 | 0,32 | 0,19 | 0,13 | 0,11 | |
| Рівень звукового тиску (1) | дБ(A) | 50 | 43 | 36 | 26 | 17 | |
| Витрата повітря | м3/год | 450 | 330 | 240 | 150 | 120 | |
| Зволоження (3) | мл/год | 600 | 470 | 370 | 290 | 240 | |
| Місткість водяного бака | л | 4 | |||||
| Фільтр попереднього очищення | Сітка з поліпропілену з катехіном | ||||||
| Акумулятор пилу | Плазмовий іонізатор, електростатичний фільтр | ||||||
| Джерела фотокаталізатора | Діоксид титану та стримерний розряд | ||||||
| Додаткові аксесуари (у стандартній поставці) | Гофрований фільтр, інструкція з експлуатації | ||||||
| Комплект гофрованих фільтрів (7 шт.) | KAC998 | ||||||
| Фільтр-зволожувач | KNME998 | ||||||
| Комплект лицьових панелей (2 шт.) * | BCK75J | ||||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daikin |
| Країна виробник | Гонконг |
| Тип зволожувача | Традиційний |
| Споживана потужність | 8 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 4 л |
| Рекомендований об'єм приміщення | 150 куб. м |
| Вбудований гігростат | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Очищувач/зволожувач |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Рівень шуму | 17 дБ |
| Індикатор роботи | Так |
| Таймер | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Срібний |
| Габаритні розміри приладу | |
| Висота | 59 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Глибина | 27 мм |
| Вага | 11 кг |
- Ціна: 26 000 ₴


