


Побутовий кондиціонер Gree GWH18KG-K3DNA5A особливе надбання компанії Gree, висока якість цієї продукції обґрунтовано спільною роботою з компанією Daikin, яка є несперечним лідером світового кліматичного ринку, такий досвід, безсумнівно, пішов на користь. Висока енергоефективність кондиціонерів Gree GWH18KG-K3DNA5A обґрунтована використанням інноваційної інверторної технології DC. У результаті кондиціонери Gree GWH18KG-K3DNA5A не тільки економлять витрачену енергію на 30-40%, але й неабияк зменшується шум від роботи спліт системи. Gree GWH18KG-K3DNA5A безсумнівно стане незамінним помічником у підтримці затишку та комфорту у вашому домі. Низький рівень шуму дасть вам із комфортом відпочити після важкого робочого дня, водночас підтримуючи бажану температуру в приміщенні. Дизайн внутрішнього блока спліт систем Gree GWH18KG-K3DNA5A зроблений у класичному стилі, що дає змогу йому з легкістю вписатися абсолютно в будь-який інтер'єр водночас, не звертаючи на себе зайвої уваги. Функціональне наповнення настінних кондиціонерів неодмінно потішить його власника, у ньому наявні як усі стандартні функції для кондиціонера, так і приємні нововведення від компанії Gree. Функція авторестарт, позбавить вас потреби заново настроювати кондиціонер після непередбаченого вимкнення електроенергії.
Докладну інформацію та ціни на кондиціонери Gree GWH18KG-K3DNA5A Ви можете дізнатися, зверніться до консультантів Альтер Ейр.
| Тип керування | Інверторні |
| Холодопродуктивність | 5,28 кВт |
| Теплопродуктивність | 5,86 кВт |
| Типорозмір | 18 BTU |
| Основні функції | Осушення, Притік свіжого повітря |
| Площа приміщення | 50 м2 |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 12 мес. |
| Споживана потужність | 1,6 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 Гц |
| Хладагент | R410A |
| Вага внутрішнього блока | 12 кг |
| Вага зовнішнього блока | 52 кг |
| Розміри внутрішнього блока (ШхВхГ) | 865x305x215 mm |
| Розміри зовнішнього блока (ШxВxГ) | 700х955х396 mm |
| Фазність | 1 |
| Тип кондиціонера | Настінні |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gree |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип управління | Інверторні |
| Колір | Білий |
| Тип кондиціонера | Настінні |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 12 міс. |
| Напруга | 220 В |
| Фазність | 1 |
| Холодопродуктивність | 5,28 кВт |
| Вага зовнішнього блоку | 52 кг |
| Теплопродуктивність | 5,86 кВт |
| Розміри зовнішнього блоку (ШхВхГ) | 700х955х396 mm |
| Розміри внутрішнього блоку (ШхВхГ) | 865x305x215 mm |
| Основні функції | Осушення,Приток свіжого повітря |
| Площа приміщення | 50 м2 |
| Холодоагент | R410A |
| Типорозмір | 18 BTU |
- Ціна: 24 305 ₴
