
Канальний кондиціонер Carrier 42CXH028/38YL-028 — надійна й ефективна спліт-система, яка ідеально підходить для приміщень, які приховують внутрішні блоки — під підвісними або підшивними стелями. Тобто за допомогою одного канального кондиціонера можна підтримувати температуру в декількох приміщеннях. Це також допомагає зберегти дизайн будь-якого приміщення. Кондиціонер характеризується низьким споживанням електроенергії, працюючи водночас максимально тихо.
Універсальністю цього приладу є те, що його можна використовувати як для охолодження повітря, так і для обігрівання (за температур зовнішнього повітря до -15 °C, а завдяки наявності фільтра, кондиціонер якісно очистить повітря в будь-якому приміщенні. Фільтр також може видаляти неприємні запахи, бактерії, пил та інші шкідливі для життя людини елементи. Модель легко встановлюється і вводиться в експлуатацію, а мінімальні габарити внутрішнього блока дають змогу їй встановлювати в фальш стіну, навіть за умови обмеженого міжстелкового простору.
Додаткова перевага канальної спліт-системи — можливість подавання свіжого повітря в об'ємах, достатніх для повноцінної вентиляції кондиціонованих приміщень.
Всі установки можна здійснювати завдяки зручному настінному пульту керування й багатофункціональному рідкокристалічному пульту ДК (опція).
Модель Carrier 42CXH028/38YL-028 досить добре продумана та обладнана безліччю сучасних режимів і функцій, які гарантують його високу ефективність за екологічно чистої роботи. Однією з головних функцій є можливість перемикання швидкості роботи вентилятора (всього 3).
Багатофункціональний канальний кондиціонер Carrier 42CXH028/38YL-028 потішить свого користувача високим класом енергоспоживання і, як наслідок, економією коштів.
| Тип керування | Не інверторний |
| Холодопродуктивність | 7.25 кВт |
| Площа приміщення | 70-80 м2 |
| Теплопродуктивність | 8.1 кВт |
| Типорозмір | 24 BTU |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 12 мес. |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 Гц |
| Хладагент | R22 |
| Вага внутрішнього блока | 29.5 кг |
| Вага зовнішнього блока | 61 кг |
| Розміри внутрішнього блока (ШхВхГ) | 1495 х 220 х 466 mm |
| Розміри зовнішнього блока (ШxВxГ) | 800 х 803 х 300 mm |
| Фазність | 1 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carrier |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник | Китай |
| Частота | 50 Гц |
| Типорозмір | 24 BTU |
| Тип управління | Не інверторний |
| Площа приміщення | 70-80 м2 |
| Розміри внутрішнього блоку (ШхВхГ) | 1495 х 220 х 466 mm |
| Розміри зовнішнього блоку (ШхВхГ) | 800 х 803 х 300 mm |
| Вага внутрішнього блоку | 29.5 кг |
| Холодопродуктивність | 7.25 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Фазність | 1 |
| Холодоагент | R22 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вага зовнішнього блоку | 61 кг |
| Теплопродуктивність | 8.1 кВт |
- Ціна: Ціну уточнюйте
