


Канальні кондиціонери Panasonic S-F50DD2E5/U-B50DBE8 — надійні спліт-системи напівпромислового типу, які можна застосовувати як для обігрівання, так і для охолодження повітря в кімнаті. Завдяки компактним формам блока, монтаж можна робити навіть за обмеженої площі стелі. Крім того, кондиціонер практично непомітний в інтер'єрі, видно тільки решітка для виходу повітря, тому пристрій можна без проблем встановлювати в приміщення з будь-якими обмеженнями за дизайном.
Додатковою перевагою пристрою вважається те, як швидко воно піддається монтажу та введенню в експлуатацію. Доступ до внутрішнього блока забезпечується з боку нижньої панелі, що істотно спрощує його обслуговування.
Завдяки потужному повітряному потоку, який виробляє канальна спліт-система, можливе під'єднання довгих повітроводів, що дає змогу обслуговувати відразу кілька приміщень. Panasonic S-F50DD2E5/U-B50DBE8 — оптимальний вибір для невеликого або середнього офісу.
У кондиціонерах застосовуються тільки екологічно чисті матеріали, які не шкодять здоров'ю людини й атмосфері Землі. Таких результатів вдалося досягти насамперед завдяки використанню холодоагенту R410A.
Агрегат також має широкі функціональні можливості, які підлаштовують роботу пристрою під Ваші зручності. Зміна режимів і швидкостей вентилятора може здійснюватися як вручну, так і автоматично, залежно від Ваших уподобань. Режим Soft Dry не допускає підвищеної вологості приміщення, осушуючи повітря без змін його температури. Функція автоматичного перезапуску без зусиль відновить параметри кондиціонера (у разі екстреного вимкнення) і допоможе системі продовжити роботу на попередньому режимі, а система самодіагностики допоможе вчасно виявити проблеми, що виникли, та вчасно їх усунути, спрощуючи в такий спосіб технічне обслуговування.
Не менш корисна і функція таймера, яка дає змогу встановити параметри системи на добу/неділя вперед.
Касетні кондиціонери Panasonic S-F50DD2E5/U-B50DBE8 — надійні пристрої, які, завдяки високій якості збирання, підвищеній продуктивності та практичному набору режимів і функцій, стануть Вам незамінними помічниками як улітку, ефективно охолоджуючи повітря, так і взимку, і в міжсезоння, проводячи охолодження. Все це забезпечить максимально комфортне перебування в приміщенні та все це укладається в прийнятну ціну.
| Тип керування | Не інверторний |
| Холодопродуктивність | 12.5 кВт |
| Площа приміщення | 85-100 м2 |
| Теплопродуктивність | 14 кВт |
| Типорозмір | 48 BTU |
| Основні функції | Осушення,Циркуляція повітря |
| Країна-виробник | Малайзія |
| Гарантія | 36 мес. |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 Гц |
| Хладагент | R410A |
| Вага внутрішнього блока | 48 кг |
| Вага зовнішнього блока | 94 кг |
| Розміри внутрішнього блока (ШхВхГ) | 360x1000(+100)x650 mm |
| Розміри зовнішнього блока (ШxВxГ) | 795x900x320 mm |
| Фазність | 1 |
| Під'єднання труб для рідини | 9.52 мм |
| Під'єднання труб для газу | 15.88 мм |
| Перепад висот | 30 м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Тип внутрішнього блоку | Канальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перепад висот | 30 м |
| Типорозмір | 48 BTU |
| Холодоагент | R410A |
| Площа приміщення | 85-100 м2 |
| Основні функції | Осушення,Циркуляція повітря |
| Під'єднання труб для рідини | 9.52 мм |
| Розміри внутрішнього блоку (ШхВхГ) | 360x1000(+100)x650 mm |
| Розміри зовнішнього блоку (ШхВхГ) | 795x900x320 mm |
| Під'єднання труб для газу | 15.88 мм |
| Країна-виробник | Малайзія |
| Частота | 50 Гц |
| Тип управління | Не інверторний |
| Вага внутрішнього блоку | 48 кг |
| Холодопродуктивність | 12.5 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Фазність | 1 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Вага зовнішнього блоку | 94 кг |
| Теплопродуктивність | 14 кВт |
- Ціна: Ціну уточнюйте
