Ballu BSA-07HN1 — кондиціонер, який має різноманітні режими, що забезпечують додатковий комфорт — охолодження (COOL), обігрівання (HEAT), осушення (DRY), вентиляція (FAN). Режими автоматичний (AUTO) і нічний (SLEEP) для зручності користувача. Спеціальне покриття робить модель захищеною від корозії й дуже екологічною. Серія iGreen представляє економічні та дуже ефективні кондиціонери. Завдяки зручним параметрам і сучасному дизайну модель прекрасно вписується в будь-який інтер'єр і привносить додатковий колорит. Кондиціонер серії iGreen забезпечує прекрасний мікроклімат у приміщенні та сприяє комфорту! Екологічний і озонобезпечний фреон R-410A кондиціонера відповідає європейським стандартам і нормам з охорони довкілля. Кондиціонер Ballu BSA-07HN1 підходить для приміщень площею 20 м. Докладну інформацію та ціни на кондиціонери Ballu BSA-07HN1 серії iGreen дізнавайтеся на нашому сайті.
Характеристики| Тип керування | Не інверторні |
| Холодопродуктивність | 2 кВт |
| Теплопродуктивність | 2,2 кВт |
| Типорозмір | 7 BTU |
| Країна-виробник | Китай |
| Площа приміщення | 20 м2 |
| Колір | Білий |
| Гарантія | 12 мес. |
| Споживана потужність | 0,642 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Ток | 2,98 А |
| Частота | 50 Гц |
| Хладагент | R410A |
| Вага внутрішнього блока | 6,5 кг |
| Вага зовнішнього блока | 23,5 кг |
| Розміри внутрішнього блока (ШхВхГ) | 764x253x202 mm |
| Розміри зовнішнього блока (ШхВхГ) | 600x500x232 mm |
| Фазність | 1 |