

Неінверторний настінний кондиціонер Sakata SIH/SOH-20SCR — новинка цього бренда. Попри китайське походження, високий рівень якості кондиціонерів Саката дає змогу цьому виробнику займати впевнені позиції на ринку.
У кондиціонері настінного типу Sakata SIH/SOH-20SCR застосовуються комплектуючі світових брендів, зокрема компресор, який використовується в цій моделі, виробляється японською компанією Toshiba.
Sakata SIH/SOH-20SA перевершує своїх аналогів завдяки низькій ціні, але ця особливість ніяк не позначилася на якості кондиціонерів: вони потужні, високоефективні, енергоекономні.
Багатофункціональний кондиціонер Sakata SIH/SOH-20SCR може ефективно працювати як на охолодження, так і на обігрівання. Діапазон робочих температур цього кондиціонера дає змогу використовувати його навіть у мороз (до -7º С).
Ці кондиціонери дуже прості в обслуговуванні. Завдяки тому, що передні панелі зовнішнього та внутрішнього блока легко знімаються, користувач може без перешкод чистити його та міняти фільтри.
Ще однією перевагою настінного кондиціонера Sakata SIH/SOH-20SCR є вбудований таймер на 24 години, що дає змогу встановити на цей часовий період і кондиціонер працюватиме в цьому режимі весь цей час. Завдяки функції автоматичного перезапуску, Sakata SIH/SOH-20SCR самостійно відновлює роботу в разі перебоїв з електроживленням.
Докладну інформацію та ціни на кондиціонери Ви можете дізнатися, ознайомившись із консультантами Альтер Ейр.
| Тип керування | Не інверторні |
| Холодопродуктивність | 2,1 кВт |
| Теплопродуктивність | 2,2 кВт |
| Типорозмір | 7 BTU |
| Основні функції | Циркуляція повітря |
| Країна-виробник | Китай |
| Площа приміщення | 20 м2 |
| Колір | Білий |
| Гарантія | 12 мес. |
| Споживана потужність | 0,618 Вт |
| Напруга | 220-240 В |
| Ток | 2,9 А |
| Частота | 50 Гц |
| Хладагент | R410A |
| Вага внутрішнього блока | 7 кг |
| Вага зовнішнього блока | 23 кг |
| Розміри внутрішнього блока (ШхВхГ) | 772x252x192 mm |
| Розміри зовнішнього блока (ШxВxГ) | 715x482x240 mm |
| Фазність | 1 |
| Під'єднання труб для рідини | 6,35 мм |
| Під'єднання труб для газу | 9,52 мм |
| Перепад висот | 5 м |
| Загальна довжина трубопроводу | 15 м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sakata |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перепад висот | 5 м |
| Типорозмір | 7 BTU |
| Загальна довжина трубопроводу | 15 м |
| Холодоагент | R410A |
| Площа приміщення | 20 м2 |
| Основні функції | Циркуляція повітря |
| Під'єднання труб для рідини | 6,35 мм |
| Розміри внутрішнього блоку (ШхВхГ) | 772x252x192 mm |
| Розміри зовнішнього блоку (ШхВхГ) | 715x482x240 mm |
| Під'єднання труб для газу | 9,52 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Частота | 50 Гц |
| Тип управління | Не інверторні |
| Споживана потужність | 0,618 Вт |
| Вага внутрішнього блоку | 7 кг |
| Холодопродуктивність | 2,1 кВт |
| Струм | 2,9 А |
| Напруга | 220-240 В |
| Фазність | 1 |
| Країна-виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Вага зовнішнього блоку | 23 кг |
| Теплопродуктивність | 2,2 кВт |
- Ціна: Ціну уточнюйте
