

Інверторні кондиціонери Neoclima Lux inverter NS-09AHLI/NU-09AHLI призначені для охолодження й нагрівання приміщень побутового, комерційного та адміністративного призначення. Такі можуть бути квартири та приватні будинки, офіси, магазини та торгові центри, підсобні приміщення.
Перевагою настінної спліт-системи Neolima Lux inverter NS-09AHLI/NU-09AHLI є те, що за порівняно невисоку вартість Ви отримуєте повний набір функцій, які забезпечують комплексне оброблення кімнатного повітря.
Крім інверторної системи керування істотними плюсами кондиціонера Neolima NS-09AHLI/NU-09AHLI можна назвати функцію максимально точного підтримання заданої температури, яка називається I Feel. Завдяки цій опції за найменших коливань кімнатної температури в ту чи іншу сторону спліт-система автоматично починає працювати інтенсивніше та за лічені хвилини вирівнює температуру до заданого рівня.
Щоб дізнатися докладнішу інформацію щодо технічних характеристик і особливостей настінних кондиціонерів Neolima Lux inverter NS-09AHLI/NU-09AHLI, а також отримати гарантоване скидку на купівлю, телефонуйте по телефону: (044) 223-7-223.
| Тип керування | Інверторні |
| Холодопродуктивність | 2,7 кВт |
| Теплопродуктивність | 2,8 кВт |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Основні функції | Осушення,Циркуляція повітря |
| Площа приміщення | 25 м2 |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Китай |
| Гарантія | 12 мес. |
| Споживана потужність | 0,82 Вт |
| Напруга | 220-240 В |
| Ток | 7 А |
| Частота | 50 Гц |
| Хладагент | R410A |
| Вага внутрішнього блока | 9,5 кг |
| Вага зовнішнього блока | 36 кг |
| Розміри внутрішнього блока (ШхВхГ) | 802х190х265 mm |
| Розміри зовнішнього блока (ШxВxГ) | 760x260x540 mm |
| Фазність | 1 |
| Під'єднання труб для рідини | 6,35 мм |
| Під'єднання труб для газу | 9,52 мм |
| Перепад висот | 10 м |
| Загальна довжина трубопроводу | 20 м |
| Тип кондиціонера | Настінні |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neoclima |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага зовнішнього блоку | 36 кг |
| Перепад висот | 10 м |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Загальна довжина трубопроводу | 20 м |
| Холодоагент | R410A |
| Площа приміщення | 25 м2 |
| Основні функції | Осушення,Циркуляція повітря |
| Під'єднання труб для рідини | 6,35 мм |
| Розміри внутрішнього блоку (ШхВхГ) | 802х190х265 mm |
| Розміри зовнішнього блоку (ШхВхГ) | 760x260x540 mm |
| Під'єднання труб для газу | 9,52 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Частота | 50 Гц |
| Тип управління | Інверторні |
| Споживана потужність | 0,82 Вт |
| Холодопродуктивність | 2,7 кВт |
| Струм | 7 А |
| Вага внутрішнього блоку | 9,5 кг |
| Фазність | 1 |
| Країна-виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Теплопродуктивність | 2,8 кВт |
| Тип кондиціонера | Настінні |
| Напруга | 220-240 В |
- Ціна: 10 600 ₴
