Висока ефективність і надійність у роботі — все це про інноваційний кондиціонер BSE-12HN1, розроблення відомої компанії Ballu. Пристрій працює на надміцному та максимально потужному процесорі японського виробництва. Спліт-система створена для обслуговування порівняно невеликих приміщень, площею до 32 м2. Циркуляція повітря становить водночас 500 м3/год. У роботі кондиціонера виділяються виключно одні позитивні сторони. Різноманітність режимів дасть змогу налаштувати прилад у такий спосіб, щоб він оптимально зміг підтримати мікроклімат вашого будинку, водночас бути абсолютно безпечним, безшумним, ергономічним і зручним у керуванні. Наявність таймера дасть змогу без проблем запрограмувати потрібний час на автоматичне увімкнення або вимкнення. Високий клас енергоефективності — ще один сильний бік спліт системи, завдяки цьому споживається мінімум електроенергії за найвищої потужності роботи пристрою. В інтернет-магазині Альтер Ейр Ви не тільки зможете купити кондиціонер Ballu BSE-12HN1, а й замовити професійне встановлення, заощадивши на цьому чималу суму.
Характеристики| Тип керування | Не інверторні |
| Холодопродуктивність | 3,2 кВт |
| Теплопродуктивність | 3,2 кВт |
| Типорозмір | 12 BTU |
| Основні функції | Осушення,Циркуляція повітря |
| Країна-виробник | Китай |
| Площа приміщення | 32 м2 |
| Колір | Чорний |
| Гарантія | 36 мес. |
| Споживана потужність | 1 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Ток | 4,5 А |
| Частота | 50 Гц |
| Хладагент | R410A |
| Вага внутрішнього блока | 8 кг |
| Вага зовнішнього блока | 26 кг |
| Розміри внутрішнього блока (ШхВхГ) | 780x270x212 mm |
| Розміри зовнішнього блока (ШxВxГ) | 715x482x240 mm |
| Фазність | 1 |