


Кондиціонер Mitsushito SMK/SMC26BG1 заробив перевагу користувачів завдяки чудовому дизайну, якісній роботі та недорогой ціні. Розглянемо основні параметри докладніше: потужність під час охолодження й обігріву становить 2,6 кВт і 2,8 кВт відповідно, циркуляція — 400 м3/годину, рівень шуму внутрішнього блока 37 дБ — комфортний для житлових приміщень. Живлення однофазне від мережі 220-240 В. Озонобезпечний тип фреону R 410 A. Внутрішній блок досить компактний із вагою всього 8 кг, що особливо прийнятно для невеликих приміщень, щоб не займати зайвого простору. Фільтрування відбувається на найвищому рівні. Температура повітря розподіляється по всьому приміщенню рівномірно завдяки температурній компенсації. Функція авторестарту самостійно увімкне кондиціонер у разі раптових перебоїв із електрикою. Компресор захищається в автоматичному режимі.
Менеджери компанії Альтер Ейр допоможуть Вам прийняти правильне рішення у виборі кондиціонера для дому або офісу.
| Тип керування | Не інверторні |
| Холодопродуктивність | 2,6 кВт |
| Теплопродуктивність | 2,8 кВт |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Основні функції | Осушення,Циркуляція повітря |
| Країна-виробник | Китай |
| Площа приміщення | 25 м2 |
| Колір | Чорний |
| Гарантія | 12 мес. |
| Споживана потужність | 1,01 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 Гц |
| Хладагент | R410A |
| Розміри внутрішнього блока (ШхВхГ) | 730х254х184 mm |
| Розміри зовнішнього блока (ШxВxГ) | 730х254х184 mm |
| Фазність | 1 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mitsushito |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Холодоагент | R410A |
| Площа приміщення | 25 м2 |
| Основні функції | Осушення,Циркуляція повітря |
| Розміри внутрішнього блоку (ШхВхГ) | 730х254х184 mm |
| Розміри зовнішнього блоку (ШхВхГ) | 730х254х184 mm |
| Країна-виробник | Китай |
| Частота | 50 Гц |
| Тип управління | Не інверторні |
| Споживана потужність | 1,01 Вт |
| Холодопродуктивність | 2,6 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Фазність | 1 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Теплопродуктивність | 2,8 кВт |
- Ціна: 7 503 ₴
