



Настінний кондиціонер Panasonic Flagship CS-HE18QKD/CU-HE18QKD інверторного типу — це сучасна модель, яка вдало поєднує високу продуктивність і широкий арсенал функцій. Продукція компанії Panasonic не потребує додаткового представлення, адже якість і ефективність кліматичної техніки цього бренда — це загальновідомий факт.
Кондиціонер Panasonic Flagship CS-HE18QKD/CU-HE18QKD ідеально підходить для використання як у приватному будинку та квартирі, так і в офісі або ресторані. Рівень впроваджених у модель інновацій дійсно вражає. Технологія «Econavi» дає пристрою за допомогою сенсора реагувати на присутність людини в приміщенні та знижувати/підвищувати інтенсивність залежно від його переміщень, заощаджуючи у такий спосіб електрику. Також є можливість створення «персонального повітряного потоку» і «теплової хвилі».
Модель Panasonic Flagship CS-HE18QKD/CU-HE18QKD гарантує ефективне наноочищення повітря завдяки системі «Nanoe-G». З її допомогою усуваються мікроби, алергени та інші шкідливі для здоров'я елементи, а також небажані запахи (табічний дим, запахи з кухні тощо). Цей кондиціонер за потреби може знижувати рівень вологості в приміщенні завдяки функції «Mild Dry Cooling».
Великим плюсом пристрою є привабливий і елегантний дизайн, що дає змогу йому гармонійно вписатися в будь-яке приміщення. Модель вирізняється економічністю й ефективністю, простотою й надійністю. Купити кондиціонер Panasonic CS-HE18QKD/CU-HE18QKD за доступною ціною в Києві (з доставкою за областями) можна в салоні «Альтер Ейр» або телефонами (044)223-7-223.
| Тип керування | Інверторні |
| Холодопродуктивність | 5,0 кВт |
| Теплопродуктивність | 5,8 кВт |
| Типорозмір | 18 BTU |
| Основні функції | Осушення |
| Площа приміщення | 50 м2 |
| Колір | Білий |
| Країна-виробник | Малайзія |
| Гарантія | 35 мес. |
| Споживана потужність | 1,52 Вт |
| Напруга | 220-240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Хладагент | R410A |
| Вага внутрішнього блока | 13 кг |
| Вага зовнішнього блока | 46 кг |
| Розміри внутрішнього блока (ШхВхГ) | 1070х295х255 mm |
| Розміри зовнішнього блока (ШxВxГ) | 875х695х320 mm |
| Фазність | 1 |
| Тип кондиціонера | Настінні |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага зовнішнього блоку | 46 кг |
| Типорозмір | 18 BTU |
| Холодоагент | R410A |
| Площа приміщення | 50 м2 |
| Основні функції | Осушення |
| Розміри внутрішнього блоку (ШхВхГ) | 1070х295х255 mm |
| Розміри зовнішнього блоку (ШхВхГ) | 875х695х320 mm |
| Країна-виробник | Малайзія |
| Частота | 50 Гц |
| Тип управління | Інверторні |
| Споживана потужність | 1,52 Вт |
| Вага внутрішнього блоку | 13 кг |
| Холодопродуктивність | 5,0 кВт |
| Напруга | 220-240 В |
| Фазність | 1 |
| Гарантія | 35 міс. |
| Колір | Білий |
| Тип кондиціонера | Настінні |
| Теплопродуктивність | 5,8 кВт |
- Ціна: 48 000 ₴
