


Daikin ATXS-25K/ARXS-25L3 — це настінна спліт-система в чудовому дизайнерському виготовленні, яка стане прикрасою будь-якого інтер'єру. Ця модель кондиціонера є бюджетним варіантом тому в ній наявні лише найнеобхідніші функції, що безумовно позначилося на вартості кондиціонера. Але бюджетність кондиціонера Daikin ATXS-25K/ARXS-25L3 не відбилася на його якості, а нагородила такими корисними функціями:
- Авторестарт;
- Гідрофільне покриття випарника;
- Aнтикорозійне покриття конденсатора;
- Озонобезпечний фреон R-32;
- Клас енергоефективності А++, який гарантує високий рівень комфорту.
Модель цієї серії розрахована на обслуговування площі 25 кв. метрів і випускається в білому кольорі. Кондиціонер має низький рівень шуму, а країна виробник — Малазія. Особливу увагу приділено енергоефективності: у режимі Econo енергоспоживання кондиціонера знижується: у цей час у будинку можна використовувати інші пристрої, яким потрібна більше електроенергії. Двозонний датчик руху спрямовує потік повітря вбік від людей, які перебувають у приміщенні, а якщо в кімнаті нікого немає, кондиціонер перейде в енергоощадний режим роботи.
Салон кліматичної техніки Альтер Ейр надає 3 роки гарантії на настінні кондиціонери Daikin ATXS-25K/ARXS-25L3, а також пропонує найвигідніші цінові пропозиції на весь модельний ряд Daikin. За додатковою консультацією фахівців звертайтеся за телефоном: (044) 223-7-223.
| Тип керування | Інверторні |
| Холодопродуктивність | 1,3/2,5/3,2 кВт |
| Теплопродуктивність | 1,3/2,8/4,7 кВт |
| Основні функції | Зволоження, Приток свіжого повітря, Циркуляція повітря, Осушення |
| Країна-виробник | Малайзія |
| Площа приміщення | до 25 м.кв. м2 |
| Колір | Білий |
| Гарантія | 36 мес. |
| Споживана потужність | 0,3 Вт |
| Напруга | 220-240 В |
| Ток | 1 А |
| Частота | 50 Гц |
| Хладагент | R-32 |
| Вага внутрішнього блока | 8 кг |
| Вага зовнішнього блока | 34 кг |
| Розміри внутрішнього блока (ШхВхГ) | 289х780х215 mm |
| Розміри зовнішнього блока (ШxВxГ) | 550х765х285 mm |
| Під'єднання труб для рідини | 6,35 мм |
| Під'єднання труб для газу | 9,5 мм |
| Перепад висот | 15 м |
| Загальна довжина трубопроводу | 15 м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daikin |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перепад висот | 15 м |
| Загальна довжина трубопроводу | 15 м |
| Холодоагент | R-32 |
| Площа приміщення | до 25 м. кв. м2 |
| Основні функції | Зволоження,Приплив свіжого повітря,Циркуляція повітря,Осушення |
| Під'єднання труб для рідини | 6,35 мм |
| Розміри внутрішнього блоку (ШхВхГ) | 289х780х215 mm |
| Розміри зовнішнього блоку (ШхВхГ) | 550х765х285 mm |
| Під'єднання труб для газу | 9,5 мм |
| Країна-виробник | Малайзія |
| Частота | 50 Гц |
| Тип управління | Інверторні |
| Споживана потужність | 0,3 Вт |
| Вага внутрішнього блоку | 8 кг |
| Холодопродуктивність | 1,3/2,5/3,2 кВт |
| Струм | 1 А |
| Напруга | 220-240 В |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Білий |
| Вага зовнішнього блоку | 34 кг |
| Теплопродуктивність | 1,3/2,8/4,7 кВт |
- Ціна: Ціну уточнюйте
