
Daikin ATX-20J3/ARX-20K — це настінний кондиціонер преміумкласу від компанії Дайкін дизайнерської серії Siesta, який обладнаний японським компресором и має високі показники енергоефективності.
Робота спліт-системи ґрунтується на використанні низькопотенційного тепла зовнішнього повітря, яке перекачується з довкілля всередину опалюваного приміщення. Відповідно, чим нижча температура повітря зовні, тим меншим потенціалом він має і тим більше потрібно витрачати електроенергії, щоб «перенести» це тепло в приміщення. Звичайний кондиціонер уже не працює за температури нижче -7 °C, найдорожчі інверторні моделі працюють за -15 °C, а кондиціонер zubadan здатний ефективно працювати в режимі обігріву навіть за найнижчих температур зовнішнього повітря до -25 °C.
Головні переваги моделі:
- Кондиціонер має виняткову надійність завдяки стійкості до перепадів напруги та застосуванню керівної плати інвертора від одного з найкращих у світі виробників FairChild (США);
- Спліт-система забезпечує рівномірну температуру повітря у всьому приміщенні завдяки поліпшеному розподілу повітряного потоку;
- Для запобігання утворенню неприємного запаху у внутрішньому блоці кондиціонера передбачена автоматична функція самоочищення за допомогою заморожування;
- Титаново-апатитовий фільтр перешкоджають розмноженню бактерій і усуває причини виникнення неприємних запахів.
- Онлайн-контролер дасть змогу незалежно від місця перебування контролювати та відстежувати режим роботи кондиціонера.
Салон кліматичної техніки Альтер Ейр надає 3 роки гарантії на настінні кондиціонери Daikin ATX-20J3/ARX-20K, а також пропонує найвигідніші цінові пропозиції на весь модельний ряд Daikin. За додатковою консультацією фахівців звертайтеся за телефоном: (044) 223-7-223.
| Тип керування | Інверторні |
| Холодопродуктивність | 2,0 кВт |
| Теплопродуктивність | 2,5 кВт |
| Основні функції | Зволоження, Приток свіжого повітря, Циркуляція повітря, Осушення |
| Країна-виробник | Малайзія |
| Площа приміщення | 20 м2 |
| Колір | Білий |
| Гарантія | 36 мес. |
| Споживана потужність | 0,5 Вт |
| Напруга | 220-240 В |
| Ток | 1 А |
| Частота | 50 Гц |
| Хладагент | R-410A |
| Вага внутрішнього блока | 7 кг |
| Вага зовнішнього блока | 28 кг |
| Розміри внутрішнього блока (ШхВхГ) | 283х770х198 mm |
| Розміри зовнішнього блока (ШхВхГ) | 550х658х275 mm |
| Під'єднання труб для рідини | 6,35 мм |
| Під'єднання труб для газу | 9,5 мм |
| Перепад висот | 10 м |
| Загальна довжина трубопроводу | 15 м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daikin |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перепад висот | 10 м |
| Загальна довжина трубопроводу | 15 м |
| Холодоагент | R-410A |
| Площа приміщення | 20 м2 |
| Основні функції | Зволоження,Приплив свіжого повітря,Циркуляція повітря,Осушення |
| Під'єднання труб для рідини | 6,35 мм |
| Розміри внутрішнього блоку (ШхВхГ) | 283х770х198 mm |
| Розміри зовнішнього блоку (ШхВхГ) | 550х658х275 mm |
| Під'єднання труб для газу | 9,5 мм |
| Країна-виробник | Малайзія |
| Частота | 50 Гц |
| Тип управління | Інверторні |
| Споживана потужність | 0,5 Вт |
| Вага внутрішнього блоку | 7 кг |
| Холодопродуктивність | 2,0 кВт |
| Струм | 1 А |
| Напруга | 220-240 В |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Білий |
| Вага зовнішнього блоку | 28 кг |
| Теплопродуктивність | 2,5 кВт |
- Ціна: Ціну уточнюйте
