


Настінна спліт-система Mitsushito SMK/SMC35DG1 має достатні переваги перед конкурентами на ринку. Сюди належить і стильний класичний дизайн, і бездоганне виконання функцій, простий монтаж, легкість у керуванні й найголовніше, доступна ціна. Захист компресора проходить в автоматичному режимі. Високошвидкісний мікропроцесор забезпечить надійну та довгу роботу. Потужність обігріву та охолодження становить 350 Вт. Кондиціонер призначений для роботи в приміщеннях житлового та офісного типу, площею до 35 м2. Зовнішній блок надійно захищений антикорозійним покриттям, що робить його стійким до зовнішніх подразників. Автоматична відтайка не дасть інею пошкодити теплообмінник, що в такий спосіб не зможе знизити продуктивність і водночас заощадити обсяг споживаної електроенергії.
Інтернет-магазин «Альтер Ейр» пропонує кондиціонер Mitsushito SMK/SMC35DG1 за найвигіднішими цінами в Україні. Після монтажу спліт системи нашими фахівцями, Ви зможете переконатися в їх бездоганному професіоналізмі.
| Тип керування | Не інверторні |
| Холодопродуктивність | 3,52 кВт |
| Теплопродуктивність | 3,52 кВт |
| Типорозмір | 12 BTU |
| Основні функції | Осушення,Циркуляція повітря |
| Країна-виробник | Китай |
| Площа приміщення | 35 м2 |
| Колір | Білий |
| Гарантія | 12 мес. |
| Споживана потужність | 1,23 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 Гц |
| Хладагент | R410A |
| Розміри внутрішнього блока (ШхВхГ) | 770х255х188 mm |
| Розміри зовнішнього блока (ШxВxГ) | 700х540х240 mm |
| Фазність | 1 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mitsushito |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Типорозмір | 12 BTU |
| Холодоагент | R410A |
| Площа приміщення | 35 м2 |
| Основні функції | Осушення,Циркуляція повітря |
| Розміри внутрішнього блоку (ШхВхГ) | 770х255х188 mm |
| Розміри зовнішнього блоку (ШхВхГ) | 700х540х240 mm |
| Країна-виробник | Китай |
| Частота | 50 Гц |
| Тип управління | Не інверторні |
| Споживана потужність | 1,23 Вт |
| Холодопродуктивність | 3,52 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Фазність | 1 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Білий |
| Теплопродуктивність | 3,52 кВт |
- Ціна: 7 529 ₴
