


Функціональне наповнення кондиціонера Fujitsu ASYG09LTCA/AOYG09LTC є одним із найкращих у цьому ціновому сегменті. Спліт система Fujitsu ASYG09LTCA/AOYG09LTC містить у собі всі необхідні сучасному кондиціонеру якості. Інноваційна система "Human Sensor" забезпечує максимально ефективне використання енергії. Суть роботи системи полягає в тому, що окремий датчик на кондиціонері фіксує наявність людей у приміщенні, якщо їх немає, то переводить спліт систему Fujitsu ASYG09LTCA/AOYG09LTC у режим підвищеної економії енергії. Ця серія кондиціонерів називається Slide Evo. Виготовлення в тонкому та малогабаритному корпусі, ніжно-шкірний колір зовнішньої панелі, все це допомагає кондиціонеру Fujitsu ASYG09LTCA/AOYG09LTC з легкістю вписатися абсолютно в будь-який інтер'єр. Зовнішня панель внутрішнього блока висувається під час його активації й навпаки засувається під час вимкнення кондиціонера. Щороку вимоги споживачів кліматичної техніки стають дедалі жорсткішими, тому виробники змушені враховувати вимоги, які ранішемітали незначні. Однією з таких вимог є низький рівень шумових характеристик, Fujitsu ASYG09LTCA/AOYG09LTC практично безшумен у роботі, що неодмінно є величезним плюсом у бік вибору Fujitsu ASYG09LTCA/AOYG09LTC.
Докладну інформацію та ціни на кондиціонери Fujitsu ASYG09LTCA/AOYG09LTC Ви можете дізнатися, зверніться до консультантів Альтер Ейр.
| Тип керування | Інверторні |
| Холодопродуктивність | 2,5 кВт |
| Теплопродуктивність | 3,2 кВт |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Площа приміщення | 25 м2 |
| Колір | Срібний |
| Країна-виробник | Тайланд |
| Гарантія | 36 мес. |
| Споживана потужність | 0,66 Вт |
| Напруга | 220-240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Хладагент | R410A |
| Вага внутрішнього блока | 9,5 кг |
| Вага зовнішнього блока | 35 кг |
| Розміри внутрішнього блока (ШхВхГ) | 282x870x185 mm |
| Розміри зовнішнього блока (ШxВxГ) | 540х790х290 mm |
| Фазність | 1 |
| Перепад висот | 15 м |
| Загальна довжина трубопроводу | 20 м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перепад висот | 15 м |
| Типорозмір | 9 BTU |
| Загальна довжина трубопроводу | 20 м |
| Холодоагент | R410A |
| Площа приміщення | 25 м2 |
| Розміри внутрішнього блоку (ШхВхГ) | 282x870x185 mm |
| Розміри зовнішнього блоку (ШхВхГ) | 540х790х290 mm |
| Країна-виробник | Тайланд |
| Частота | 50 Гц |
| Тип управління | Інверторні |
| Споживана потужність | 0,66 Вт |
| Вага внутрішнього блоку | 9,5 кг |
| Холодопродуктивність | 2,5 кВт |
| Напруга | 220-240 В |
| Фазність | 1 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Срібний |
| Вага зовнішнього блоку | 35 кг |
| Теплопродуктивність | 3,2 кВт |
- Ціна: 48 844 ₴
