



Спліт система LS/LU-H18KLA2, від чеського бренда LESSAR, серйозне кліматичне рішення для бізнесу та дому. Для тих, хто цінує комфорт це обладнання, припаде до смаку, адже воно не тільки вміє охолоджувати повітря, але й може працювати як допоміжне опалення за температур до -7 градусів, а також працювати осушувачем повітря.
Так само впору доведеться і наявність теплообмінника, який робить роботу в холодні періоди економнішої, автоматика захищає його від обмерзання (і якщо в крайньому разі потрібно увімкнути автоматичне розморожування), а ребра з алюмінію зі спеціальним покриттям не бояться корозії.
Ще в спліт-системі LESSAR LS/LU-H18KLA2 встановлений ефективний роторний компресор від GMCC (одно з підприємств корпорації TOSHIBA), так що можна з упевненістю сказати, що це найсучасніше обладнання, відмовостійке й економне.
Купуючи його в «Альтер Ейр», ви отримуєте сучасне обладнання з енергоефективністю класу «А» за дуже привабливою ціною.
| Тип керування | Не інверторні |
| Холодопродуктивність | 5,56 кВт |
| Теплопродуктивність | 5,86 кВт |
| Типорозмір | 18 BTU |
| Основні функції | Осушення,Циркуляція повітря |
| Країна-виробник | Китай |
| Площа приміщення | 35 м2 |
| Колір | Білий |
| Гарантія | 12 мес. |
| Споживана потужність | 1,735 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Ток | 8 А |
| Частота | 50 Гц |
| Хладагент | R410A |
| Вага внутрішнього блока | 11,6 кг |
| Вага зовнішнього блока | 37,5 кг |
| Розміри внутрішнього блока (ШхВхГ) | 965×215×319 mm |
| Розміри зовнішнього блока (ШxВxГ) | 760×285×590 mm |
| Фазність | 1 |
| Під'єднання труб для рідини | 6,35 мм |
| Під'єднання труб для газу | 12,7 мм |
| Перепад висот | 10 м |
| Загальна довжина трубопроводу | 20 м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lessar |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перепад висот | 10 м |
| Типорозмір | 18 BTU |
| Загальна довжина трубопроводу | 20 м |
| Холодоагент | R410A |
| Площа приміщення | 35 м2 |
| Основні функції | Осушення,Циркуляція повітря |
| Під'єднання труб для рідини | 6,35 мм |
| Розміри внутрішнього блоку (ШхВхГ) | 965×215×319 mm |
| Розміри зовнішнього блоку (ШхВхГ) | 760×285×590 mm |
| Під'єднання труб для газу | 12,7 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Частота | 50 Гц |
| Тип управління | Не інверторні |
| Споживана потужність | 1,735 Вт |
| Вага внутрішнього блоку | 11,6 кг |
| Холодопродуктивність | 5,56 кВт |
| Струм | 8 А |
| Напруга | 220 В |
| Фазність | 1 |
| Країна-виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Вага зовнішнього блоку | 37,5 кг |
| Теплопродуктивність | 5,86 кВт |
- Ціна: 11 788 ₴
