




Salda RIS H EC 3.0 — серія припливно-витяжних блоків, які вентилюють повітря всередині приміщень із горизонтальним варіантом встановлення та можуть похвалитися своїми низькими шумовими характеристиками та високою потужністю.
Агрегати цього модельного ряду мають стильний дизайн і компактні розміри корпусу, виготовленого з оцинкованої сталі найвищої якості з захисним порошковим напиленням, які призначені для вентиляції будинків та інших нагрітих ділянок. Процес монтажу не займе у Вас багато часу і його може зробити навіть людина, яка не особливо розуміється на встановленні подібних пристроїв.
Вентиляційна система припливно-витяжних блоків призначена для наповнення будівлі свіжим повітряним потоком і відтоку з нього забрудненого повітря, яка досягається завдяки ефективному й безшумному вентилятору з ЄС-рухом. Модельний ряд так само представлений агрегатами як з електричним, так і з водяним нагрівачем.
Установки Salda RIS H EC 3.0 мають досить широкий функціонал, який передбачає наявність регулювання повітряного потоку та температури припливного повітря, вбудований датчик забруднення повітряного фільтра та система керування агрегату «Plug&Play»; , яка робить керування пристроєм зручним і швидким. Ізоляція корпусу припливно-витяжних установок становить 50 мм. Це допомагає пристроям працювати дуже тихо, що дає змогу їм кондиціонувати повітря в тих приміщеннях, де тиша є одним із головних умов роботи.
Вентиляційна система Salda RIS H EC 3.0 підійде для тих, кому важливий комфорт, чисте та свіже повітря за економного споживання електроенергії, зберігаючи водночас довкілля.
Робоча характеристика SALDA RIS H 3.0 EC![]()
![]()
![]()
Габаритний крейд SALDA RIS H 3.0 EC![]()
| ККД рекуперації | 60 % |
| Максимальна витрата повітря | 5500-6500 м3/год |
| Тип монтажа | Горизонтальний |
| Звукоізоляція | 50 мм |
| Тип теплообмінника | Пластинчастий (рекуперативний) |
| Водяний теплообмінник | Да |
| ТЕН | 0 кВт |
| Повітряний фільтр | F5/F5 |
| Тип електродвигуна | EC |
| Діаметр під'єднання | 500x800 мм |
| Країна-виробник | Литва |
| Електропід'єднання | 3~ 380 V / 50 Hz |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Частота обертання | 2180 об./хв |
| Гарантія | 12 мес. |
| Вага | 477 кг |
| Робочий діапазон температур | от -15 до 40 С |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Salda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повітряний фільтр | F5/F5 |
| Звукоізоляція | 50 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Тип електродвигуна | EC |
| Вага | 477 кг |
| ККД рекуперації | 60 % |
| ТЕН | 0 кВт |
| Робочий діапазон температур | від -15 до + 40 С |
| Тип теплообмінника | Пластинчастий (рекуперативного) |
| Водяний теплообмінник | Так |
| Частота обертання | 2180 об/хв |
| Максимальна витрата повітря | 5500-6500 м3/год |
| Країна-виробник | Литва |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Діаметр підключення | 500x800 мм |
| Тип монтажу | Горизонтальний |
| Електропідключення | 3~ 380 V / 50 Hz |
- Ціна: Ціну уточнюйте
