


LV-PACU 1900VE(L/R)-V4-ECO припливно-витяжна енергоефективна установка Lessar з теплообмінником (виробляються в лівому та правому виконанні), може застосовуватися в системах вентилювання будівель побутового та комерційного призначення. Така установка здатна очищати, подавати та видаляти, а також обігрівати повітря завдяки вбудованому теплообміннику (ефективність рекуперації тепла в цій моделі досягає 92%!). Двигуни ЄС, що встановлюються в таких агрегатах, на 60% ефективніші, ніж класичні АС, менш шумні та зручні в регулюванні роботи.
Для керування LV-PACU 1900VE(L/R)-V4-ECO можуть застосовуватися фірмові багатофункційні пульти керування від Lessar, з ними ви отримуєте повний контроль над програмуванням графіка роботи, режимів роботи й інформації, що надходить із датчиків встановлення. Так само автоматика сама здатна нагадати вам, коли потрібно змінити повітряний фільтр, захистить двигуни від перевантажень, захистить теплообмінник від обмерзання, а в разі якщо це все ж сталося розморозити його.
Робоча характеристика Lessar LV-PACU 1900 VE (L/R)-V4-ECO
Габаритний крейд Lessar LV-PACU 1900 VE (L/R)-V4-ECO
| ККД рекуперації | 92 % |
| Максимальна витрата повітря | 2150 м3/год |
| Тип монтажа | Вертикальний |
| Звукоізоляція | 50 мм |
| Тип теплообмінника | Пластинчастий (рекуперативний) |
| ТЕН | 2 (опція) кВт |
| Повітряний фільтр | F5/F5 |
| Тип електродвигуна | EC |
| Діаметр під'єднання | 400 мм |
| Країна-виробник | Литва |
| Електропід'єднання | 220 V / 50 Hz |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Частота обертання | 2540 об/хв |
| Гарантія | 36 мес. |
| Вага | 290 кг |
| Робочий діапазон температур | от -15 до 50 С |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lessar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Повітряний фільтр | F5/F5 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Тип електродвигуна | EC |
| Вага | 290 кг |
| ККД рекуперації | 92 % |
| ТЕН | 2 (опція) кВт |
| Робочий діапазон температур | від -15 до 50 С |
| Тип теплообмінника | Пластинчастий (рекуперативного) |
| Звукоізоляція | 50 мм |
| Частота обертання | 2540 об/хв |
| Максимальна витрата повітря | 2150 м3/год |
| Країна-виробник | Литва |
| Ступінь захисту | IP54 |
| Діаметр підключення | 400 мм |
| Тип монтажу | Вертикальний |
| Електропідключення | 220 V / 50 Hz |
- Ціна: Ціну уточнюйте
