


Крок уперед у розробленні інноваційних вентиляторів зробила компанія Вентс, представивши на ринку серію ТТ Сайлент-М. Відмітною рисою від усіх попередніх моделей є те, що він абсолютно безшумний, а продуктивність і робочий тиск залишається на дуже високому рівні. Призначений для встановлення в круглих каналах витяжної або припливної вентиляції. Ця модель — ТТ Сайлент-М 100 вимагає канал, діаметром 100 мм, оскільки має патрубок відповідного розміру. Перекачування великих об'ємів повітряних мас відбувається так швидко, що не дає переробленому повітрю затриматися в приміщенні навіть на кілька хвилин.
Конструкція Вентс ТТ Сайлент-М 100
Щоб досягти таких низьких показників шуму розробником довелося багато чого змінити в конструкції вентилятора. Тепер його зовнішній корпус виготовлений зі сталі та має спеціальне полімерне покриття. Шумо- та теплоізоляція відбуваються завдяки тому, що звуки від електродвигуна, що працює, спрямовані під особливим кутом на мінеральну вату, яка і слугує цим шумопоглинальним засобом. Під зовнішнім корпусом ховається внутрішній, він, як і крильчатка, виготовлений із високоміцного пластику.
Крильчатка має конічну форму, а лопаті спрофільовані в такий спосіб, щоб збільшити швидкість потоку повітря. Разом із нею збільшується робочий тиск і продуктивність загалом. Така конструкція говорить про те, що вентилятор наділений підвищеними аеродинамічними характеристиками. Спрямувальний апарат на виході вентилятора здатний максимально плавно, рівномірно та й так само спрямовувати повітряні потоки. Важливу роль у тому, що робота пристрою малошумна зіграла й той факт, що вхід і вихід вентилятора забезпечений ущільнювачем із міцної гуми. Для під'єднання до живлення корпус наділений зовнішньою герметичною клемною коробкою.
Двигун Вентс ТТ Сайлент-М 100
Щодо двигуна, то тут особливих змін не сталося, як порівняти з попередніми моделями. Використовується однофазний двигун, вимагає напругу 230 В і споживана потужність становить 26 Вт. Витрата повітря за таких показників — 240 м3/год. Можна зробити висновок, що двигун досить енергоощадний. Захищений від перевантаження й перегрівання вбудованим термозапобіжником, цей факт і підвищує клас захисту, який становить IPX4. Підшипники кочення максимально стійкі, вони здатні на постійну безперебійну роботу понад 40 000 годин.
Електродвигун може працювати на одній або двох швидкостях. Перемикання відбувається за допомогою вбудованого або зовнішнього перемикача. Якщо Ви хочете, щоб перемикання швидкостей відбувалося плавно, треба вибрати вентилятор із внутрішнім регулятором або купити окремо зовнішній — симісторний або автотрансформаторний.
Деякі моделі наділені додатковою можливістю — «таймер». Це дасть змогу задати потрібний час вимкнення вентилятора.
Щодо монтажу, немає особливих обмежень. Встановлюється в будь-якій частині повітроводу та під будь-яким кутом до осі вентилятора.
Переконайтеся в доскональній роботі нового вентилятора Вентс ТТ Сайлент-М 100. Купити цю модель можна на сайті компанії Альтер Ейр або зателефонувавши по тілу. (044) 223-7-223.
Робоча характеристика Вентс ТТ САЙЛЕНТ-М 100

Габаритний чорторіг Вентс ТТ САЙЛЕНТ-М 100

| Діаметр під'єднання | 100 мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип повітроводу | Круглий |
| Електропід'єднання | 1~ 220 V / 50 Hz |
| Ступінь захисту | IPX4 |
| Рівень звукового тиску | 29 дБа |
| Частота обертання | 2630 об/хв |
| Гарантія | 12 мес. |
| Вага | 4,6 кг |
| Споживана потужність | 26 Вт |
| Максимальна витрата повітря | 240 м3/год |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Звукоізоляція | Да |
| Вибухозахист | Немає |
| Димоудалення/Термостійкість | Немає |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Ступінь захисту | IPX4 |
| Споживана потужність | 26 Вт |
| Вага | 4,6 кг |
| Електропідключення | 1~ 220 V / 50 Hz |
| Частота обертання | 2630 об/хв |
| Максимальна витрата повітря | 240 м3/год |
| Гарантія | 12 міс. |
| Тип воздуховода | Круглий |
| Вибухозахист | Немає |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Опції управління | Стандарт |
| Діаметр підключення | 100 мм |
| Звукоізоляція | Так |
| Рівень звукового тиску | 29 дБа |
- Ціна: 10 552 ₴
