


Новий канальний вентилятор для систем припливно-витяжної вентиляції представляє компанія-виробник Вентс. Інноваційний пристрій має підвищену звукоізоляцію, що робить експлуатацію максимально комфортною та затишною. Перекачування великої кількості повітря відбувається з максимальною швидкістю. Тепер оптимальний мікроклімат ніколи не покине вашого приміщення.
Призначений Вентс ТТ Сайлент-М 200 для встановлення безпосередньо в каналі повітроводу. Розмір патрубка становить 200 мм, отже, діаметр каналу має бути відповідним. Застосовується в житлових, побутових приміщеннях, а також у різних будівлях соціально-спілкуваннях типу: лікарні, школи, готелі, салони, магазини, ресторани. Така величезна варіація параметрів зумовлена надійною й безпечною роботою, а також легкістю монтажу.
Конструкція Вентс ТТ Сайлент-М 200
Вентс ТТ Сайлент-М 200 позиціюється на ринку як найбільш малошумний вентилятор. І це так і є насправді. Нумо розберемося в чому секрет такої позитивної особливості. А вся річ у наявності двох корпусів та ідеальної внутрішньої перфорації. Зовнішній корпус дуже міцний, оскільки виготовлений із металу зі спеціальним полімерним покриттям. Внутрішній же виготовлений із високоміцного пластику. Внутрішня перфорація ловить звукові хвилі, пропускає їх і спрямовує на звукопоглинальний матеріал. Завдяки чому втрачаються звуки найвищих частот.
Вбудована крильчатка має форму конуса, а лопаті змодельовані так, щоб до максимально високих показників розігнати кругову швидкість повітря. Через що відбувається й підвищення тиску, що сприяє рекордній продуктивності. Спеціальна крильчатка зі спрямувальним апаратом і дифузором слугують для отримання максимальних результатів роботи вентилятора, водночас видаючи мало шуму.
Двигун Вентс ТТ Сайлент-М 200
Функціонування вентилятора забезпечує однофазний двигун, що має можливість роботи на двох швидкостях. Працює пристрій від мережі та вимагає напругу 230 В. Споживана потужність становить усього 110 Вт, а продуктивно водночас досягає позначки 1020 м3/год. А це свідчить про те, що коефіцієнт корисної дії має позитивне значення. Отже, двигун Вентс ТТ Сайлент-М 200 належить до енергоефективних.
Крім своїх суперпотужний двигун ще характеризується максимально надійною, безпечною та тривалою роботою. Підшипники кочення підвищеної зносостійкості продовжують термін безперервної експлуатації. Вбудований запобіжник захистить всю систему від небажаного перегрівання та зламання. Відповідність усім світовим стандартам клас захисту двигуна підіймається до значення IP X4.
Багато користувачів уже переконалися в якості роботи високонадійного ТТ Сайлен-М 200 українського виробництва — компанії Вентс. Не проігноруйте та Ви протестуєте цей інноваційний пристрій сучасної вентиляції. Купити вентилятор в Україні за маленькими цінами можна на сайті компанії Альтер Ейр, офіційного представника виробника.
Робоча характеристика Вентс ТТ САЙЛЕНТ-М 200

Габаритний чорторіг Вентс ТТ САЙЛЕНТ-М 200

| Діаметр під'єднання | 200 мм |
| Країна-виробник | Україна |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип повітроводу | Круглий |
| Електропід'єднання | 1~ 220 V / 50 Hz |
| Ступінь захисту | IPX4 |
| Рівень звукового тиску | 36 дБа |
| Частота обертання | 2445 об/хв |
| Гарантія | 12 мес. |
| Вага | 8 кг |
| Споживана потужність | 110 Вт |
| Максимальна витрата повітря | 1020 м3/год |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Звукоізоляція | Да |
| Вибухозахист | Немає |
| Димоудалення/Термостійкість | Немає |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VENTS |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Ступінь захисту | IPX4 |
| Споживана потужність | 110 Вт |
| Вага | 8 кг |
| Електропідключення | 1~ 220 V / 50 Hz |
| Частота обертання | 2445 об/хв |
| Максимальна витрата повітря | 1020 м3/год |
| Гарантія | 12 міс. |
| Тип воздуховода | Круглий |
| Вибухозахист | Немає |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Опції управління | Стандарт |
| Діаметр підключення | 200 мм |
| Звукоізоляція | Так |
| Рівень звукового тиску | 36 дБа |
- Ціна: 15 356 ₴
