


Вибираючи вентиляцію для житлових приміщень, особливо важливо враховувати рівень виробленого ними шуму, адже можливості звукоізоляції не безмежні, а побутові прилади, що виробляються шумами, в сумі можуть створювати істотний дискомфорт. Фахівці це називають шумовим/звуковим забрудненням, тривалий вплив шуму здатний створювати масу незручностей від пишної дратівливості до порушень сну та проблем зі слухом.
А як же в таких умовах здійснювати нормальну вентиляцію в приміщенні, якщо за вікнами прогулянкові, а звичайні вентиляторні установки й самі шумлять неабияк, вимагаючи додаткової звукоізоляції. Іспанські канальні вентилятори Soler&Palau TD-160/100 N Silent розв'язують цю проблему радикально. Їхня конструкція дає змогу за високої потужності, що дає гарні показники повітрообміну для приміщення, шуміти, чи не на рівні найтихіших настінних вентиляторів.
Секрет криється в запатентованій конструкції агрегату, у ній використаний багатошаровий корпус, що складається з перфорованого шару для рівномірного поширення й гасіння звукової хвилі плюс шару звукопоглинального матеріалу. А щоб канал повітроводу не вібрував під час роботи з'єднувальні патрубки вентилятора, обладнані гумовими втулками. Раніше такий рівень комфорту передбачався хіба що для дорогих установок промислового класу.
Але це не єдиний плюс цього обладнання, його корпус з'єднаний із монтажним кронштейном у такий спосіб, що руховий вузол із крильчаткою можна знімати для чищення, не розбираючи конструкцію й не роз'єднуючи патрубки з повітроводом. Даже поставив Soler&Palau; TD-160/100 N SILENT у важкодоступному місці вам не становитиме труднощів самостійно почистити його нутрощі від пилу. Вентилятор працює у двох швидкісних режимах, для увімкнення яких ви можете використовувати фірмовий перемикач REGUL2.
Замовити його Ви можете в салоні кліматичної техніки Альтер Ейр за допомогою форми замовлення інтернет-магази або просто зателефонувавши по телефону (093) 40-40-196 нашим менеджерам з продажу.
![]()
![]()
| Діаметр під'єднання | 100 мм |
| Країна-виробник | Іспанія |
| Опції керування | Регулятор швидкості |
| Тип повітроводу | Круглий |
| Електропід'єднання | 1~ 220 V / 50 Hz |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Рівень звукового тиску | 21/24 дБа |
| Частота обертання | 2200/2500 об/хв |
| Гарантія | 12 мес. |
| Вага | 1,4 кг |
| Споживана потужність | 12/25 Вт |
| Максимальна витрата повітря | 140/180 м3/год |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Звукоізоляція | Да |
| Вибухозахист | Немає |
| Димоудалення/Термостійкість | Немає |
| Основні | |
|---|---|
| Спосіб установки | Канальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип воздуховода | Круглий |
| Споживана потужність | 12/25 Вт |
| Вага | 1,4 кг |
| Електропідключення | 1~ 220 V / 50 Hz |
| Частота обертання | 2200/2500 об/хв |
| Максимальна витрата повітря | 140/180 м3/год |
| Країна-виробник | Іспанія |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Вибухозахист | Немає |
| Рівень звукового тиску | 21/24 дБа |
| Опції управління | Регулятор швидкості |
| Діаметр підключення | 100 мм |
| Звукоізоляція | Так |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
- Ціна: 5 999 ₴
