




Maico ECA ipro 100 VZC — побутовий вентилятор для тих, хто хоче отримати незмінно високу німецьку якість від одного з провідних брендів у сфері систем вентиляції.
У цій моделі органічно поєднуються чудовий дизайн, висока надійність і сучасні технології в галузі енергоощадження. Вентилятор виготовлений із якісного протиударного пластику білого кольору. Крильчатка та забірна решітка закриті декоративною панеллю. З програмних налаштувань доступна можливість регулювання часу затримки увімкнення та вибігу.
VZC — таймер увімкнення, таймер затримки (дає можливість регулювання часу роботи вентилятора від 1,5 до 24 хвилин).
Модель комплектується однофазним двигуном із двома перемикними рівнями швидкості. На першому ступені об'єм повітря, що переміщається, становитиме 78 метрів кубічних на годину, а споживана потужність усього 6 Вт, на другій 92 і 8 Вт відповідно. Вентилятор встановлюється на вентиляційний канал діаметром 100 мм на стіну або стелю приміщення.
Купити німецьку якість Maico ECA ipro 100 VZC за доступною ціною ви зможете, якщо зверніться до фахівців компанії Альтер Ейр.
Робоча характеристика Maico ECA 100 ipro VZC![]()
Габаритний чорто Maico ECA 100 ipro VZC![]()
| Діаметр під'єднання | 100 мм |
| Країна-виробник | Германия |
| Опції керування | Таймер |
| Колір | Білий |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Тип монтажа | Вбудований |
| Електропід'єднання | 220 V / 50 Hz |
| Рівень звукового тиску | 27/32 дБа |
| Зворотний клапан | Да |
| Ступінь захисту | IPX5 |
| Гарантія | 12 мес. |
| Вага | 0,7 кг |
| Споживана потужність | 6/8 Вт |
| Максимальна витрата повітря | 78/92 м3/год |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maico |
| Колір | Білий |
| Додаткові функції | |
| Зворотній клапан | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 6/8 Вт |
| Вага | 0,7 кг |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Електропідключення | 220 V / 50 Hz |
| Максимальна витрата повітря | 78/92 м3/год |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ступінь захисту | IPX5 |
| Зворотний клапан | Так |
| Опції управління | Таймер |
| Діаметр підключення | 100 мм |
| Тип монтажу | Вбудовуваний |
| Рівень звукового тиску | 27/32 дБа |
- Ціна: 10 264 ₴


