




Стандартний монтаж 3000 грн.
Надійний і доступний неінверторний кондиціонер Neoclima має низку незаперечних переваг, як-от наявність функції I Feel, режиму Smart, а також компресор зі світовим ім'ям Hitachi.
УНІВЕРСАЛЬНИЙ ДИЗАЙН
Кондиціонер Neoclima Therminator 3.0 має класичну форму, білий глянсовий пластик і сучасну геометрію. Також міститься прихований LED-дисплей приємного білого кольору, який зовсім не помітний у вимкненому стані. Завдяки універсальному дизайну, він чудово впишеться в інтер'єр будь-якого приміщення.
ФУНКЦИЯ "I-FEEL"
Кондиціонери Neoclima Therminator 3.0 вирізняються чіткою підтримкою заданої температури. За це відповідає функція I feel. Кондиціонер підтримує задану температуру в розташування пульта керування, що максимально комфортно для людини та не веде до зайвого споживання електроенергії.
КЛЮЧЕННЯ ДИСПЛЕЮ
Прихований LED-дисплей приємного білого кольору можна вимкнути вночі для комфортного сну за допомогою клавіші Dimmer на пульті керування кондиціонером.
ГІДРОФІЛЬНЕ ПОКРИТТТЯ
Теплообмінники кондиціонера Neoclima Therminator 3.0 мають гідрофільне покриття, що захищає внутрішній блок від вологи, неприємних запахів, цвілі та корозії.
Обслуговувана площа
51 м2
Інверторне керування
Немає
Іонізація повітря
Немає
Wi-Fi модуль
Немає
Хладагент
R410A
Температура роботи на охолодження
+18...+43 °С
Температура роботи на нагрівання
-7...+24 ºС
Рівень шуму внутрішнього блока (min.)
30 дБ(А)
Рівень шуму внутрішнього блока (max.)
43 дБ(А)
Рівень шуму зовнішнього блока
54 дБ(А)
Споживана потужність (охолодження)
1,59 кВт
Споживана потужність (нагрівання)
1,44 кВт
Напруга живлення В/Гц/Ф
220/50/1
Габарити внутрішнього блока ШхВхГ
960х315х230
Габарити зовнішнього блока ШхВхГ
780х540х260
Вага нетто (внутрішній/зовнішній) блок
12,5 / 38 кг
Діаметр під'єднуваних труб
6,35 / 12,7 мм
Компресор
GMCC (Toshiba)
Країна бренда/виробник
Китай/ Китай
| Основні | |
|---|---|
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Виробник | Neoclima |
| Країна виробник | Китай |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Охолоджуюча здатність | 18000 BTU/г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Потужність охолодження | 5100 Вт |
| Потужність обігріву | 5200 Вт |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Стан | Новий |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Ні |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Таймер | Так |
| Дисплей | Так |
| Функція іонізації | Ні |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Датчик присутності | Ні |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Висота внутрішнього блоку | 315 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 960 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 230 мм |
| Вага внутрішнього блоку | 12.5 кг |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Висота зовнішнього блоку | 540 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 780 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 260 мм |
| Вага зовнішнього блоку | 38 кг |
| Параметри роботи приладу | |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1590 Вт |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1440 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -7 град. |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 17 999 ₴
