



Daikin FDQ250B/RZQ250C — потужна та продуктивна модель канальних кондиціонерів, що мають стильний дизайн, гармонійно вписується в наявний інтер'єр, і призначена для забезпечення комфортного перебування людей у приміщенні різного функціонального призначення. Цей агрегат може працювати в декількох режимах, він чудово справляється із завданнями охолодження, обігрівання, вентиляції, осушення та фільтрації повітря, водночас працює досить тихо, що дає змогу використовувати його навіть уночі.
Інверторна технологія, на відміну від неінверторної, забезпечує швидке та точне створення комфортних умов, а також істотно заощаджує електроенергію і знижує рівень шуму.
Головною особливістю цих спліт-систем є їхній універсальний зовнішній вигляд, який гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр. Внутрішній блок монтується в підвісному стелі та зовні видно тільки повітрозабірна решітка. Антикорозійний захист оберігає металеві поверхні від руйнування під впливом атмосферної вологи.
Характерною особливістю кондиціонерів є ефективне очищення повітря, яке відбувається за 2 етапи, у внутрішньому та зовнішньому блоці. У зовнішньому блоці каталізатор усуває неприємні запахи та вихлопні гази. Наступний стадій очищення повітря відбувається завдяки фотокалітичному фільтру, який видаляє частинки суспензії та пилу, а також усуває неприємні запахи. До того ж агрегат має гарний захист від бактерій, вірусів і мікробів, які в процесі очищення розщеплюються, забезпечуючи стабільне постачання чистим повітрям.
Широкі можливості канальних кондиціонерів дають змогу використовувати їх у різних за призначенням приміщеннях, починаючи від квартири, і закінчуючи фабричним цехом. Неймовірно популярною є режим «Нікого немає вдома», завдяки якому комфортні кліматичні показники дещо знижуються, даючи змогу в такий спосіб не ощадити електроенергію на 80%. Важлива та функція самодіагностики, яка призначена для швидкого перебування, що виникли від нормальної роботи кондиціонера, а також для зниження часу на їхнє усунення. Максимально підлаштувати роботу пристрою під Ваш щоденний ритм життя дає змогу вбудований 24-годинний таймер.
Економний режим дає змогу обмежити енергоспоживання агрегату, зберігши водночас оптимальний комфорт у приміщенні, що особливо корисно під час перевантаження мережі електроприладами.
Канальні спліт-системи Daikin FDQ250B/RZQ250C є еталоном якості систем кондиціонування, прикладом технологічної досконалості. Агрегати, крім своїх основних функцій охолодження й обігріву, покликані приносити в наш побут неперевершений комфорт, створюючи затишну атмосферу на довгі-довгі роки.
| Тип керування | Інверторний |
| Холодопродуктивність | 24,1 кВт |
| Площа приміщення | 250 м2 |
| Теплопродуктивність | 26,4 кВт |
| Типорозмір | 60 BTU |
| Основні функції | Осушення,Циркуляція повітря |
| Країна-виробник | Чехия |
| Гарантія | 36 мес. |
| Споживана потужність | 8,22 Вт |
| Напруга | 380-415 В |
| Ток | 20 А |
| Частота | 50 Гц |
| Хладагент | R410A |
| Вага внутрішнього блока | 94 кг |
| Вага зовнішнього блока | 184 кг |
| Розміри внутрішнього блока (ШxВxГ) | 450x1.400x900 mm |
| Розміри зовнішнього блока (ШхВхГ) | 1.680x930x765 mm |
| Фазність | 1 |
| Під'єднання труб для рідини | 12,7 мм |
| Під'єднання труб для газу | 22,2 мм |
| Тип кондиціонера | Канальні |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daikin |
| Тип внутрішнього блоку | Канальний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Фільтр | Фотокаталітичний фільтр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Типорозмір | 60 BTU |
| Холодоагент | R410A |
| Площа приміщення | 250 м2 |
| Основні функції | Осушення,Циркуляція повітря |
| Під'єднання труб для рідини | 12,7 мм |
| Розміри внутрішнього блоку (ШхВхГ) | 450x1.400x900 mm |
| Розміри зовнішнього блоку (ШхВхГ) | 1.680x930x765 mm |
| Під'єднання труб для газу | 22,2 мм |
| Країна-виробник | Чехія |
| Частота | 50 Гц |
| Тип управління | Інверторний |
| Споживана потужність | 8,22 Вт |
| Вага внутрішнього блоку | 94 кг |
| Холодопродуктивність | 24,1 кВт |
| Струм | 20 А |
| Вага зовнішнього блоку | 184 кг |
| Фазність | 1 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Теплопродуктивність | 26,4 кВт |
| Тип кондиціонера | Канальні |
| Напруга | 380-415 В |
- Ціна: 99 001 ₴
