Компанія Soler&Palau; представила оновлену серію канальних вентиляторів VENT, для промислового та побутового застосування.
Soler&Palau; VENT-315 L це круглі канальні вентилятори підвищеної продуктивності, що зберегли традиційний для продукції Солер Палау низький рівень робочих шумів.
Конструктивне вироблення.
Корпус вентилятора виготовлений із оцинкованої сталі, що запобігає ризику корозії навіть в умовах роботи в приміщеннях із підвищеною вологістю або на вулиці.
У вентиляторі використана крильчатка відцентрового типу із загнутими назад лопатями, самі лопаті так само виготовлені з міцної листової сталі.
До комплекту входить кронштейн для монтажу.
Канальний вентилятор для круглих повітроводів обладнаний однофазним двигуном із зовнішнім ротором, а клемна коробка винесена, що полегшує подальше обслуговування вентилятора.
Можливе регулювання швидкості обертання завдяки зниженню струму. Діаметр приєднання до повітроводу становить 315 мм.
Купити канальний вентилятор Soler&Palau; VENT-315 L за найнижчими цінами в Києві (з доставкою за областями) можна в салоні кліматичної техніки Альтер Ейр або за ☎ (044) 223-7-223.
![]()
![]()
| Діаметр під'єднання | 315 мм |
| Країна-виробник | Іспанія |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип повітроводу | Круглий |
| Електропід'єднання | 1~ 220 V / 50 Hz |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Рівень звукового тиску | 57 дБа |
| Частота обертання | 2700 об./хв |
| Гарантія | 12 мес. |
| Вага | 8 кг |
| Споживана потужність | 315 Вт |
| Максимальна витрата повітря | 1630 м3/год |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Звукоізоляція | Немає |
| Вибухозахист | Немає |
| Димоудалення/Термостійкість | Немає |
| Основні | |
|---|---|
| Спосіб установки | Канальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 міс. |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип воздуховода | Круглий |
| Споживана потужність | 315 Вт |
| Вага | 8 кг |
| Електропідключення | 1~ 220 V / 50 Hz |
| Частота обертання | 2700 об/хв |
| Максимальна витрата повітря | 1630 м3/год |
| Країна-виробник | Іспанія |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Вибухозахист | Немає |
| Рівень звукового тиску | 57 дБа |
| Опції управління | Стандарт |
| Діаметр підключення | 315 мм |
| Звукоізоляція | Немає |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
- Ціна: 6 669 ₴
